Члени УНА-УНСО Житомирщини провели зустріч з місцевими мешканцями

Члени УНА-УНСО Житомирщини провели зустріч з місцевими мешканцями

Середа, 4 травня 2016, 11:00

 30 квітня активісти УНА-УНСО на чолі з головою Житомирської обласної організації УНА-УНСО, підполковником запасу Олегом Умінським, провели зустріч з мешканцями селища Ружин. 

Місцеві жителі звернулися по допомогу до УНСОвців у зв’язку з кричущою несправедливістю довкола ставків району. Група "нечесних" підприємців займається браконьєрством на ставках, що знаходяться в комунальній власності ружинської громади. В той же час, вони перешкоджають ружинцям користуватися водоймами, поводяться вкрай нахабно і абсолютно не зважають на закон.

Не маючи змоги домогтися правди ні у місцевих чиновників, ні у місцевої поліції, ружинці попросили підтримки в представників УНСО, як громадських активістів, основною метою яких є захист інтересів громадян України та дотримання порядку. Житомирський  осередок миттєво відгукнувся на це прохання.

В селищі Ружин, біля пам’ятника Героям України, на зустріч з УНСОвцями зібралося близько сотні чоловік, серед яких були присутні голова та кілька депутатів Ружинської районної ради.

Олег Умінський розповів ружинцям про історію, цілі, і завдання УНА-УНСО.

«Зараз як ніколи важливо усім активним, і небайдужим громадянам гуртуватися, і на місцях тиснути на державні органи влади, перешкоджати незаконній діяльності шахраїв всіма законними способами. Українці за останні кілька років продемонстрували неабиякий талант до самоорганізації. Цей процес потрібно розвивати, і посилювати» - зазначив він.

До громади також вийшов заступник начальника поліції  Ружинського району і запевнив людей, що ситуація відстежується, і перебуває під їхнім контролем. Проте люди одразу ж почали з обуренням закидати поліції бездіяльність та недостатню оперативність у боротьбі з браконьєрами.

Після тривалої розмови з громадою було прийнято рішення створити місцевий осередок УНА-УНСО для впорядкування та подальшого контролю розвитку ситуації. Одразу ж почали формувати список людей, готових поповнити лави УНСО. Разом з тим створили оргкомітет, до якого ввійшов 21 представник місцевої громади, саме з метою реальної ефективної координації дій спільноти та співпраці у боротьбі з порушниками закону. Відтепер ружинська громада при підтримці УНСО зможе подолати безкарність та нахабність місцевих ділків, браконьєрів та шахраїв, зберігаючи, в той же час, природні багатства для майбутніх поколінь.

Інформаційний центр УНСО