УНА-УНСО висловлює підтримку народу Білорусі у боротьбі проти диктатури Лукашенка

УНА-УНСО висловлює підтримку народу Білорусі у боротьбі проти диктатури Лукашенка

Субота, 15 серпня 2020, 10:00

УНА-УНСО висловлює підтримку народу Білорусі у боротьбі проти диктаторського режиму Лукашенко.

Ми українці пережили аналогічні переломні події в 2014-му році й розпочали свій рух від російсько-азійського вектору диктатури, ментівської сваволі та беззаконня - по європейському вектору до верховенства права, свободи та демократії. Цей рух ми як країна продовжуємо й досі. 

Ми зичимо білорусам розуміння, що демократія, права та свобода неможливі в російській чи нейтральній орбіті - ці цінності можливі лише у разі якщо Білорусь, яка є невід’ємною частиною європейської сім’ї народів, розпочне свій шлях розвитку за європейським вектором.

Також ми зичимо розуміння Білорусам, що зміна диктатора на того чи іншого опозиційного політика не може моментально змінити суспільний лад з авторитаризму у вільну правову державу. І що це лише початок у боротьбі білоруського народу за свою волю. Адже “війна за власну свободу ніколи не закінчується”.

Історію нашої організації та Білорусь пов’язує багато історичних подій. Наш побратим Михайло Жизневський - білорус, загинув захищаючи Україну під час Революції гідності в 2014 році. У 1996 році бійці УНА-УНСО вирушили на допомогу білоруському народу під час подій “Мінської весни”, 7-ро бійців УНСО тоді були ув’язнені режимом Лукашенко. У 2000-му році сотні бійців УНСО переховувались у лісах під Мінськом очікуючи моменту щоб виступити на допомогу білорусам в поваленні диктатури Лукашенка.

Тому і в цей час ми стоїмо з Білоруським народом в його боротьбі проти диктатури та авторитаризму, які вже 26 років царюють в Білорусі.

Смерть диктаторському режиму Лукашенко!

Жыве Беларусь!