Чому я йду воювати

Чому я йду воювати

П'ятниця, 13 лютого 2015, 00:00
     Думки вголос після відвідин навчального центру УНСО
 
Виконуючи свої обов’язки начальника головного штабу УНСО я з інспекційною поїздкою відвідав навчальний центр УНСО імені полковника Є.Коновальця. З ініціативи політичного виховника Центру кожен доброволець при вступі в УНСО пише щось на зразок твору-тесту: „Чому я іду воювати”, „Чим я буду займатися на передовій” та ”Що я буду робити після війни”, Прочитавши ці листи, я зрозумів, що всі ті розмови про начебто депресивний стан нації після року „гібридної” війни, заклики до  будь-якого миру навіть ціною приниження національної гідності не мають під собою жодних підстав. Козацький дух не вмер, принаймні найкращі сини нації щиро вірять в те, що честь та гідність Держави понад усе. Маємо вірити і всі ми. Тому я вирішив поділитись з Вами кількома листами молодих українських добровольців. Текст листів подається без змін, збережена стилістика притаманна простим українським хлопцям,  виправлені тільки граматичні помилки та з зрозумілих причин змінені військові псевдо авторів.
«Чому я іду воювати?
 Я іду воювати тому, що не можу миритися з тим, що москальський чобіт топче мою Україну. З мого народу знову хочуть зробити раба.
Ми ніколи не здамося. Я хочу, щоб мій народ був вільний і ніколи не забував своєї славної історії. Я хочу , щоб наші вороги за все відповіли. І я не можу дозволити собі сидіти дома, коли на війні гинуть молоді хлопці. Я повинен захищати свою рідну землю. Бо я син своєї Країни.       
Чим я буду займатися на передовій?
Я буду беззастережно виконувати всі накази моїх командирів та зверхників. Прислухатись до своїх більш досвідчених побратимів. Набиратись бойового досвіду. І ніколи не відмовлюсь навіть від самого небезпечного завдання. Я виконаю його навіть тоді коли буду знати, що я звідти не повернусь. З ненавистю буду знищувати ворогів моєї України. І як би мені не було важко віддам всі сили для виконання бойового завдання.
Що я буду робити після війни?
Я планую пов’язати своє життя з УНСО, бо після нашої перемоги у організації ще буде багато роботи. Нам треба буде збудувати нову Україну, де не буде місця зрадникам і продажним керівникам . Ми повинні збудувати таку Україну про яку мріяли наші діди і прадіди, які поклали своє життя у боротьбі з російським колонізатором.»
   Курсант-стрілець СЕЙМ, 22 роки, Сумська обл. 22.01.2015р.
 
«Чому я іду воювати?
Влітку, за два тижня до дня незалежності, я подзвонив своєму другу, що вже з весни знаходився на передовій, і запитав, коли вже буде остаточна перемога? Тоді ще наші війська йшли у наступ, по Інтернету ширилися новини з дуже оптимістичними прогнозами. Потім був Іловайський котел, ситуація критично погіршилася. Кожен день я починав з того, що дивився новини, ними і закінчував його. Я розумів, що однією грошовою підтримкою ситуацію не змінити. Прийшло розуміння, що я повинен зробити по максимуму все, на що здатний. Якщо я не прийму участі у визвольній боротьбі свого народу – я не зможу жити спокійно далі без сорому
Тут, у вишкільному таборі УНСО, я побачив, відчув, такі відносини між людьми яких „на гражданці” не бачив ніколи. В мене з’явились побратими і я не можу їх покинути в цій війні. Я повинен зробити все для того, щоб ми перемогли, залишилися живими та спільно навели порядок в нашій країні.
Чим ви будете займатися на передовій?
Вдосконалювати своє володіння стрілецькою зброєю. По мірі можливості опановувати володіння іншою зброєю. Слідкувати за справністю інженерних споруд свого розташування. Займатися практикою коректування артилерійського вогню.
Що ви будете робити після війни?
Треба вжити всі законні та незаконні методи боротьби для повернення міськводоканалу та тепломережі під державне керування (на даний час вони належать сім’ї Януковича). Ліквідувати ігорний бізнес в Білій Церкві. Продовжити боротьбу за очищення влади. Наполеглива та завзята праця у деревообробному підприємстві. Щаслива старість. МИ переможемо.           
   Курсант-стрілець СТЕПОВИК. Київська обл.21.01.2015р.»
 
Коментарі, як то кажуть, зайві. І таких листів я прочитав більше сотні, тому знаю напевно, що з такими хлопцями ми обов’язково переможемо. І буде у нас  довге життя і щаслива старість.   
 
               Зібрав та передав до друку полковник УНСО Устим