Заява партії УНА-УНСО з приводу затримання Ігоря Мазура

Заява партії УНА-УНСО з приводу затримання Ігоря Мазура

Субота, 9 листопада 2019, 21:00

Затримання Ігоря Мазура, українського офіцера та ветерана в Польщі є підлою провокацією країни агресора Росії, яка будь-яким способом намагається використовувати міжнародні договори та зобов’язання у досягненні своїх політичних цілей.

Закликаємо МЗС України негайно відреагувати на затримання громадянина України та взяти під постійний контроль справу Ігоря Мазура в Польщі, а також зробити все можливе для недопущення видачі українського ветерана країні в руки країни агресора. 

Сьогодні надважливим є відстояти свободу Ігоря Мазура, адже в країнах Європи проживають мільйони українських громадян, багато з них пройшли російсько-українську війну, займалися волонтерством, або просто займали чітку проукраїнську позицію, якщо ми не відстоїмо Ігоря і дамо йому попасти в лапи Росії сьогодні, то завтра кожен українець буде у небезпеці, і на місці Тополі може опинитися будь-хто.

Також закликаємо польську владу та правоохоронні органи до розсудливості, та до правильної оцінки цієї російської провокації, закликаємо звільнити Ігоря та припинити його переслідування. Польща повинна бути свідома того, що захищаючи український суверенітет, Ігор та тисячі інших воїнів захищали вільну Європу, адже в разі якщо впаде Україна, то наступними будуть поляки.