Дамо відсіч шахраям разом!

Дамо відсіч шахраям разом!

Вівторок, 24 лютого 2015, 00:00
Офіційне повідомлення крайової команди УНСО Рівне щодо випадків шахрайства в місті
 
Сьогодні на Рівненщині склалась складна ситуація з деякими групами людей, які називають себе УНСО. Під час Революції Гідності до штабу Сашка Білого приходили різні люди. Хтось приходив за покликом серця, хтось для того, щоб під шумок вирішити свої меркантильні питання. Дехто умудрився за час революції навіть нажити значні статки. А багато людей продовжують це робити на фоні війни. Декого активісти Майдану намагаються розвінчати публічно, ба, навіть, судяться в судах, але є і такі мерзотники, які перебуваючи в тіні, прикриваючись логотипом УНСО і іменем покійного Білого чинять беззаконня на теренах Рівненщини і займаються відвертими незаконними заробітками.
 
Щоб не бути голослівним і не марнувати час читачів нашого допису,  наведемо деякі реальні дані.
Після вбивства Олександра Музичко навесні 2014 року певна група осіб, сбита з пантелику  популістськими закликами А.Мітюхіна та О.Пантюхова, відкололась від всеукраїнської УНСО. На згадку про колишніх побратимів з УНСО було прихоплено теку зі старими документами організації і недійсними на сьогоднішній день печатками. Тепер псевдо-націоналісти не гребуть користуватись "набутим скарбом" при кожній ліпшій нагоді, вводячи тим самим в оману інших громадян, і намагаються вносити безлад на теренах Рівного та області, тим самим паплюжачи реальний бренд громадської організації Українська Націоналістична Самооборона, яка свою славну героїчну історію здобувала не дрібними шахрайствами, а в гарячих точках країн-побратимів та під час визвольних патріотичних акцій в Україні. Факти? Згадаємо тільки деякі випадки… намагання «кришування» ринку  біля  «Маріону» на початку січня 2015, виступи проти громади на користь міліції наприкінці того ж таки січня, співробітники якої намагались побити воїнів АТО. Зараз поступає інформація про те, що дані люди під приводом Мітюхіна і Пантюхова послідовно відвідують різних підприємців Рівного, агресивно і неприховано вимагаючи кошти, наче б то на добровольчий батальйон УНСО.
 
Нагадуємо, що добровольчий батальйон УНСО має ЄДИНИЙ РАХУНОК №2600910265601, код ЄДРПОУ: 35000575, АТ «АРТЕМ-БАНК», МФО банку 300885, отримувач ГО Українська Націоналістична Самооборона, призначення платежу: допомога батальйону. Жодних інших офіційних рахунків батальйону не існує і відповідальності за перераховані на них кошті УНСО не несе. Так само, як і не проводиться жодних зборів коштів на потреби батальйону готівкою. 
 
Всі люди, які за власної доброї волі та бажання, хочуть допомогти батальйону можуть зробити це напряму без так званих посередників, скориставшись даним рахунком або написавши листа до інформаційного центру УНСО і уточнивши список поточних потреб на день звернення, якщо бажають допомогти не грошима, а чимось іншим.
 
Тож вкотре наполегливо звертаємо Вашу увагу, що при появі людей, які будуть збирати гроші наче б то на потреби добровольчого батальйону УНСО, просимо невідкладно звертатись до керівника крайової команди УНСО в рівненській області Ярослава Гранітного за телефоном 097-725-74-03, а також до міліції. Такі люди є шахраями і ніякого відношення до всеукраїнської організації і відповідно батальйону УНСО не мають. Будьте пильні.
 
Командир крайової команди УНСО Рівне
Ярослав Гранітний