Де Микола Карпюк?

Де Микола Карпюк?

Вівторок, 3 лютого 2015, 00:00
Адвокати так і не змогли відшукати одного з лідерів УНСО Миколу Карпюка, викраденого російськими спецслужбами, хоча російська влада запевняє, що він живий.
 
За словами одного з адвокатів Надії Савченко, Марка Фейгіна, викраденого російськими спецслужбами лідера УНСО Миколу Карпюка з травня живим не бачили, повідомляє Еспресо ТV.
 
Адвокати так і не змогли відшукати одного з лідерів УНА-УНСО Миколу Карпюка, викраденого російськими спецслужбами, хоча російська влада запевняє, що він живий, - заявив Фейгін в ефірі програми "Студія Захід з А. Борковським".
 
"У цій справі щоразу на кожну процесуальну дію наймали нового адвоката. Я розмовляв з двома його адвокатами, але це було в березні і травні. У червні ми намагалися його знайти, намагалися їздити у Єсентуки, але нас до справи не підпустили під приводом, що він начебто від нас відмовився. Але його заяви про відмову не було. Українське зовнішньополітичне відомство наполягає на зустрічі з ним, але ні консулу, ані дружині такої можливості не давали. Тому відповісти живий він чи ні, я не можу", -  заявив Марк Фейгін.
 
Як уже повідомлялося раніше на Еспресо ТV, Фейгін заявив, що замість того, щоб обміняти Савченко, багатьох сепаратистів просто так віддавали Росії. На його думку, українська влада має якнайшвидше ініціювати якусь генеральну домовленість між Росією та Україною про взаємну амністію політв’язнів.
 
За матеріалами Еспресо ТV.