У Малині пройшли "Відкриті міські змагання з техніки пішохідного туризму 2015"

У Малині пройшли "Відкриті міські змагання з техніки пішохідного туризму 2015"

Субота, 30 травня 2015, 22:00
22 та 23 травня в лісовому масиві біля лісозаводу відбулись "Відкриті міські змагання з техніки пішохідного туризму", допомагали в організації заходу активісти Малинського міського осередку УНСО.
 
В змаганнях які вже стали традиційними взяли участь 8 команд з чотирьох закладів освіти міста Малина, які цілий рік готувалися до цієї події, повідомляє інформаційний ресурс ІнфоМалин.
 
Організаторами змагань були центр дитячої та юнацької творчості та міський відділ освіти. Активну участь в проведенні змагань традиційно взяв на себе депутат міської ради Цьоха В.В. який вже пятий рік поспіль є головним суддєю змагань, а також головним спонсором.

Він оплачує подарунки командам переможницям, і тим самим постійно поповнює матеріальну базу шкіл для занять туризмом. Значну допомогу надали хлопці з УНСО: Березюк І., Костюченко О., та Березок В., які слідкували за порядком в таборі та допомагали в суддівстві.

Учасники як завжди залишились дуже задоволеними, адже це можливість не тільки показати рівень своїх вмінь та навичок, а й прекрасна можливість спробувати себе в польових майже екстремальних умовах, познайомитися з новими людьми та провести гарно час біля багаття з піснями під гітару, скуштувати свіжезвареної на вогнищі каші, та послухати цікаві історії під нічним небом.

Інформаційний центр УНСО