Де проходять вишкіл добровольці УНСО?

Де проходять вишкіл добровольці УНСО?

Вівторок, 17 березня 2015, 13:15

Кілька слів про те, як створювався мобілізаційно-навчальний центр УНСО

Новітня історія України показала, що найбільш мотивованими підрозділами Збройних сил України є підрозділи сформовані з добровольців-націоналістів, патріотів, державників, які, в першу чергу, за покликом серця свідомо і добровільно стали на захист українського народу і української державності. Так було завжди. Від Коновальця, Бандери і Шухевича – до наших днів.

Сила цих хлопців в тому, що найбільша цінність, яку вони сповідують – це Вільна, Соборна і Незалежна Українська Держава. Вони надзвичайно стійкі в бою, та вірні клятві побратимства і клятві служити самовіддано і чесно українській нації і народу.

Тому спільний проект Міністерства оборони України та ГО УНСО по підготовці і формуванню бойових підрозділів МО України заслуговує на особливу увагу, так як досягнутий результат можливо оцінити не по теоретичних викладках, а практично – від кількості підготовлених вояків, та від результату несення служби бійцями УНСО, як в зоні АТО, так і в питаннях сприяння охороні правопорядку і державного кордону, формування підрозділів територіальної оборони. Вся ця система успішно функціонує виключно завдячуючи, як далекоглядності Генерального штабу, так і небайдужим до долі держави бізнесменам, представникам місцевої влади, жителям територіальних громад всієї України, адже ініціатива УНСО знайшла підтримку по всій Україні.

Маємо відзначити, що для здійснення координації та мобілізаційних завдань по формуванню підрозділів МО України та територіальної оборони, саме у Вінницькій області проведено велику роботу - майже рік у м.Вінниці успішно працює Мобілізаційний центр спільного проекту Міністерства оборони України та ГО УНСО, який забезпечує безперебійний зв'язок добровольців з навчальними та бойовими підрозділами. Також у Вінниці функціонує ще один підрозділ - Добровольчий батальйон УНСО територіальної оборони Вінницької області.

ТЕЛЕФОНИ МОБІЛІЗАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ:

По питаннях військової служби в Збройних силах України в підрозділах УНСО телефонуйте

0638938567 або 0661730514. Більше інформації на сторінці Добровольчого батальйону УНСО.

Інформаційний центр УНСО