В Черкасах молодь вчилась знаходити та розпізнавати міни

В Черкасах молодь вчилась знаходити та розпізнавати міни

Четвер, 24 листопада 2016, 10:15
У неділю, 20 листопада, активісти Черкаської міської команди УНСО провели черговий щотижневий військово-патріотичний вишкіл для місцевої молоді. Під час його проведення інструктори з бойової підготовки навчали молодих симпатиків організації тактичних прийомів ведення бою в польових умовах. Також було проведено інструктаж  з надання першої медичної допомоги і евакуації пораненого з поля бою. 

На завершальному етапі вишколу вперше було проведено заняття з основ саперної справи. На жаль, через події на сході, такі знання зараз стають все дедалі актуальнішими, адже Україна знаходиться на п'ятому місці серед країн, де за минулий рік зафіксовано найбільше жертв від вибухів мін. 

Подібні навчання Черкаська міська організація УНСО проводить щонеділі. Черкаські УНСОвці запрошують приєднуватись до вишколів, а в подальшому до своєї команди, усіх молодих патріотів, які мають бажання навчитися військовій справі для захисту української нації.

  Регіональні осередки Української Націоналістичної Самооборони  беруть активну участь в військо-патріотичному вихованні молоді, регулярно влаштовуючи тематичні вишколи з військової підготовки, цивільного захисту, навичок надання першої медичної допомоги та правил поведінки під час надзвичайних ситуацій. При цьому ми вчимо юнаків не лише теорії та практиці самозахисту, а, в першу чергу, як організовуватись в групи та надавати допомогу громаді при можливій небезпеці. 
 
  Долучайтесь до лав крайових команд УНСО. Додаткову інформацію шукайте на нашому сайті у вкладці "Організація".
Інформаційний центр УНСО