До дня Визволення Маріуполя! Зустріч із справжніми легендами УНСО!

До дня Визволення Маріуполя! Зустріч із справжніми легендами УНСО!

Четвер, 11 червня 2015, 18:00

Валерій Бобрович і гурт "РУТЕНІЯ" завітають до Донецької області, щоб підтримати бойовий дух бійців та відсвяткувати з маріупольцями День Визволення Маріуполя! 

12 червня 2015 р, о 16:00 в ДК "Молодіжний" вперше в Маріуполі відбудеться зустріч зі справжніми легендами в новітній історії України! В програмі вечора відбудеться презентація книги Валерія Бобровича "Щоденник сотника Устима", концерт гурту "Рутенія" та спілкування з найцікавішими особистостями УНСО.

Хлопці, про чию війну в Абхазії написано цю книгу, сьогодні захищають Україну на Донбасі. Частина з них - в Маріуполі та інших секторах в підрозділах добровольчого батальйону УНСО, багато хто воює в інших підрозділах ЗСУ та Нацгвардії. 

На відміну від більшості громадян України, УНСОвці завжди чітко усвідомлювали, що кремлівська гідра обов"язково приповзе  жерти нашу землю та пити кров наших солдат. А тому захищати Україну потрібно поки "війна на чужих городах". Послухайте "Марш УНСО", написаний ще в 1993 р. Там є ті слова, що фактично стали пророчими: "Бо від Донбасу до Перекопу два переходи БТР"...

Запрошуємо Всіх друзів, однодумців, патріотів, всіх  тих, хто хоче спробувати розібратись, чому війна таки стала нашою реальністю, зрозуміти, що і як необхідно робити для Перемоги, а можливо просто відпочити в колі однодумців за щирою розмовою. Будуть присутні також бійці та офіцери добровольчого батальйну УНСО.

Буде незабутньо. По-іншому не може й бути. 

Слава Україні! Смерть ворогам!

Інформаційний центр УНСО