Допомога бійцям, що знаходяться на передовій

Допомога бійцям, що знаходяться на передовій

Субота, 10 січня 2015, 00:00

Зараз ми живемо в такий час, коли слова «мир», «війна», «патріот», «українське», здобули для всіх нас реальний сенс. У час війни і боротьби за незалежність та цілісність нашої держави хлібопекарська компанія «Галицька здоба» не залишається осторонь і активно допомагає захисникам батьківщини, що знаходяться на передовій.

До слова, цього тижня за кошти компанії було придбано потужний дизельний генератор та передано його бійцям Добровольчого батальйону «УНСО», які несуть службу в зоні АТО.

Також, «Галицька здоба» неодноразово допомагала представникам Збройних Сил України та Міністерства внутрішніх справ України, які відбували в зону АТО.

«Галицька здоба» вже давно задекларувала, та позиціонує себе і діє як 100% українська компанія. Ми виготовляємо якісний український продукт і постійно працюємо для того аби в Україні ставало жити краще та комфортніше, – розповідає генеральний директор «Галицької здоби» Роман Палідович. – Реалізовуючи низку соціальних проектів у Львові ми не залишаємося осторонь і тих подій, які з початку весни тривають на сході країни. Ми увесь цей час намагаємося підтримати захисників України, які перебувають на передовій, бо ж розуміємо, в якій складній ситуації зараз опинилися наші Збройні Сили, коли роками на їхньому утриманні економили. Тому ми не зупинимось, працюватимемо і далі допомагатимемо, бо пам’ятаємо слова Тараса Шевченка:

«Борітеся – поборете,
Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас слава
І воля святая.»