Головою партії УНА-УНСО став Валерій Бобрович

Головою партії УНА-УНСО став Валерій Бобрович

Понеділок, 7 листопада 2016, 12:00

5 листопада у Києві відбувся позачерговий з'їзд партії УНА-УНСО, в якому взяли участь представники 11-ти обласних організацій партії (з 14-ти зареєстрованих) та члени Проводу партії.

З'їзд відбувся у робочому закритому режимі для вирішення нагальних організаційних питань по партії. Відбулись деякі зміни у структурі керівних органів, зокрема, розширено кількісний склад Проводу партії до 9 осіб.

Головою ПП "УНА-УНСО" обрано Валерія Бобровича. Заступниками Голови ПП "УНА-УНСО" стали Сергій Чумак та Ігор Мазур. Також до складу Проводу партії увійшли К.Фуштей, Р.Король, О.Умінський, В.Джигир, А.Байса та Я.Лагнюк. Рішенням з'їзду було розширено склад Виконкому партії до 6 осіб. Головою Виконкому партії знову затверджено Ярослава Лагнюка, а до його складу ввійшли: Р.Хвостик - секретар Виконкому, Д.Павельєв, О.Овчаренко, О.Бєседа та В.Дунський.  Ухвалено рішення про новий склад Центральної контрольно-ревізійної комісії. Головою став Ігор Святокум, а допомагати йому в роботі будуть члени ЦКРК В.Холоденко та Я.Гранітний

Політичним рішенням з'їзду стало прийняття за основу заяви Партії про подальші дії УНА-УНСО в нинішніх реаліях. Після доопрацювання новим складом Проводу Партії, текст заяви буде опубліковано на сайті у розділі програмних документів Партії.

Також Проводу партії було доручено у стислі терміни внести зміни до діючої Програми партії, з урахуванням всіх пропозиції, які були внесені делегатами з'їзду та зареєструвати в органах юстиції України відповідні зміни до Статуту і Програми партії, з урахуванням усіх прийнятих рішень.  

У роботі з'їзду також взяли участь офіцери Куреню УНСО з правом дорадчого голосу, які приїхали прямо з передової і у той же день повернулись на бойові позиції до Луганської області. 

Також в цей день відбулось засідання Великого кола громадської організації "Українська Націоналістична Самооборона" - УНСО (бойового крила УНА-УНСО), на якому Головним Командиром було одностайно обрано також полковника Валерія Бобровича. 

Інформаційний центр УНСО