Київська КК УНСО провела вишкіл у Згурівці

Київська КК УНСО провела вишкіл у Згурівці

Понеділок, 9 серпня 2021, 22:15

Київська крайова команда УНСО з 6 по 8 серпня проводила військово-патріотичний вишкіл для молоді. Вишкіл відбувався на території Згуівської територіальної громади та за підтримки голови Згурівської ради – Василя Цвика.

Розпочався вишкіл у п’ятницю 6 серпня з урочистого шикування і підняття прапорів. Першого дня були заняття з основ розвідувальної служби і тактики. Наступники днями учасники вишколу пройшли експрес-курси вогневої підготовки, матеріальної частини легкого і важкого озброєння піхоти, міно-підривної справи, тактичної медицини, тактичної підготовки. У неділю відбулися практичні заняття: метання гранат і маневри малого підрозділу з елементами тактичної медицини. Після вечері, під час вечірньої ватри, вів просвітницькі бесіди і грав своїх пісень Живосил Лютий.

Останнього дня, у неділю, на урочистому шикуванні, також були вручені шеврони УНСО членам Організації, що пройшли випробовувальний термін і заслужили довіру своїх побратимів.

УНСО висловлює щиру подяку Згурівській територіальній громаді за матеріальне забезпечення вишколу, а всім учасникам – за увагу.

Інфоцентр УНСО