То хто вбив Сашка Білого?

То хто вбив Сашка Білого?

П'ятниця, 29 березня 2019, 18:00

З таким питанням ми навідались сьогодні до Міністерства внутрішніх справ. Минуло п'ять років зо дня вбивства нашого побратима Олександра Музичка - Сашка Білого, одного зі реальних лідерів Революції Гідності, координатора УНСО Західних регіонів. Людини непересічної відавги, розуму, справжнього воїна.

Його вбили, бо боялися, ненавиділи, не могли змусити поступитися любов'ю до України в угоду брудним домовленостям зі зрадниками і крадіями. За п'ять років після вбивства не названі винні, нікого не покарано, слідство ретельно уникає відповідей.

Сьогодні до будівлі МВС прийшло біля 150 людей, яким небайдужі ці самі питання. Хто вбив Сашка Білого? Як просувається слідство у цій справі та справах вбивств інших патріотів? Як виходить, що розслідувати корупційну справу "рюкзаків Авакова" можна дуже швидко - і закрити, залишивши крадіїв фактично без покарання - а вбивства активістів припадають пилом роками? Славнозвісні рюкзаки ми передали Авакову старшому. Ніхто з представників Міністерства внутрішніх справ до пікетувальників не вийшов.