Заява політичної партії УНА - УНСО з приводу атак РФ кораблів ВМС України в Азовському морі

Заява політичної партії УНА - УНСО з приводу атак РФ кораблів ВМС України в Азовському морі

Понеділок, 26 листопада 2018, 15:45

Чергова військова агресія з боку РФ в Азовському морі, спрямована проти цілісності і суверенітету України, в черговий раз не отримала належної реакції від світової спільноти.

Анексія Крима, війна на Сході України, викрадені українці, яких Кремль утримує в заручниках, постійні агресивні дії Російського військового флоту в Азовському морі - це те, що протягом чотирьох з половиною років дозволяє собі Путін у відношенні до України. 5 грудня 1994 року між Україною, США, Росією та Великою Британією був підписаний Мемора́ндум про гара́нтії безпе́ки у зв'язку́ з приєдна́нням Украї́ни до Догово́ру про нерозповсю́дження я́дерної збро́ї. Але даний документ повіністю ігнорується як Росією, так і іншими підписантами. З терористом Путіним зустрічаються, обнімаються та вирішують свої справи всі світові лідери, в той час, коли від рук російських окупантів гинуть українці. Ми в черговий раз переконуємось, що для лідерів світових держав, бізнесові інтереси важливіші за міжнародне законодавство, яке гарантує Державний суверенітет та права людини.

Враховуючи вище викладене, вимагаємо від Української влади негайно звернутись до всіх підписантів Будапештського меморандуму з вимогою: на міжнародному рівні створити робочу групу до якої мають увійти всі підписанти мемарандуму. Держави, які виступали гарантами безпеки та суверенітету України, повинні зробити все для того, щоб Росія припинила свою агресію по відношенню до України.

Якщо країни підписанти Будапештського меморандуму і надалі будуть ігнорувати взяті на себе зобов'язання по відношенню до України, ми українці, для захисту територіальної цілісності та суверенітету своєї Держави, маємо повне моральне право діяти на власний розсуд.