Кабмін призначив довічну стипендію батькам убитого "майданівця" Жизневського

Кабмін призначив довічну стипендію батькам убитого "майданівця" Жизневського

Четвер, 10 серпня 2017, 22:15

Кабінет Міністрів призначив довічну стипендію батькам активіста Майдану Михайла Жизневського, убитого силовиками на вулиці Грушевського в Києві.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Міністерство соціальної політики, з прийняттям змін до пункту 4 Порядку виплати довічної стипендії пам'яті Михайла Жизневського, затвердженого постановою Кабінету Міністрів №139 від 24 лютого 2016 року, батькам Героя Небесної Сотні, громадянина Білорусі надано можливість отримувати довічну стипендію через банківський рахунок, відкритий в уповноваженому банку на території України.

Одночасно визначено терміни перерахування департаментом соціального захисту населення Чернігівської обласної державної адміністрації довічної стипендії на такий банківський рахунок.

Нагадаємо, раніше голова департаменту спеціальних розслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк заявив, що активісти Євромайдану Роман Сеник та Михайло Жизневский були вбиті в січні 2014 року кулями, які використовують у МВС для зупинки транспортних засобів.

Джерело: https://ua.censor.net.ua/n451125

Інфоцентр УНСО