Кому війна, а кому - мати рідна!

Кому війна, а кому - мати рідна!

Четвер, 4 грудня 2014, 00:00
Обережно - шахраї!
Звернення Львівської обласної організації УНСО

За останній рік відбувається багато доленосних подій у державі - зміна влади, енергетична криза, окупація Криму та війна на сході. Сьогодні Україна переживає нелегкі часи; тож для того, щоб вижити та перемогти, нам необхідно єднатися, разом долати труднощі.

В такі часи посильна допомога кожного з нас є особливо важливою. Одні патріоти воюють на фронті, а інші забезпечують їх усім необхідним в тилу. Хтось взяв в руки автомат, а його побратим "озброївся" списком необхідних речей і "вийшов на полювання" за необхідними броніками, касками, термухою.

Такі скрутні часи мають ще одну знакову властивість - вони відділяють зерно від полови, а людей від покидьків, які наживаються на чужому горі. На жаль, такі криваві аферисти завелись і у нас в Львівській області. У перші дні грудня на Львівщині була помічена "летюча бригада" тилових мародерів, які прикриваючись іменем УНСО, збирали гроші та речі для батальйону. Для "легалізації" своїх дій показували фальшиві посвідчення членів УНСО, роздавали подяки за підписом "Головного командира УНСО" п. Юрія Шухевича, та мали при собі символіку організації.

Львівська обласна організація Українська Націоналістична Самооборона застерігає - це шахраї та аферисти!

Як відрізнити шахрая від справжнього волонтера ЛОО УНСО:
- Волонтери УНСО, які дійсно збирають кошти та майнову допомогу для куреню УНСО - ніколи не беруть готівку в руки - всі кошти перераховуються на картковий рахунок батальйону, або збираються у спеціальні скриньки для пожертв, опломбовані та опечатані Координаційним центром допомоги армії (м. Львів, Винниченка 16), з яким ми тісно співпрацюємо;
- На документах унсовців - УНСО розшифровується, як Українська Націоналістична Самооборона. В шахраїв під абревіатурою УНСО мають на увазі "Українська націоналістична спортивна організація", котра жодного відношення до УНСО не має!
 - п. Ю. Шухевич не є Головним Командиром УНСО (знятий рішенням Великого Кола у вересні 2014 р.)

Якщо у Вас виникають питання чи підозри щодо справжності волонтерів - попросіть їх зателефонувати у Вашій присутності (або зробіть це самі) до Обласного Голови ЛОО УНСО за номером 098-87-57-458, або Начальника Штабу ЛОО УНСО за номером 098-77-93-143.

На разі ЛОО УНСО працює над ідентифікацією цих кривавих тилових щурів.
Будемо вдячні за будь-яку інформацію про цих аферистів.

Львівська обласна організація УНСО