Десять років без Петра Андрійовича Хмарука

Десять років без Петра Андрійовича Хмарука

Середа, 28 листопада 2018, 20:30

28 листопада минуло десять років, як помер Петро Андрійович Хмарук. Людина - легенда, яка все своє життя присвятила боротьбі з комуністичним режимом. 36 років свого життя Петро Андрійович провів в тюрмах та таборах, "відбуваючи покарання". Комуністичний режим, а потім і українська влада, завжди говорили про Хмарука, як про злочинця. Проти Петра завжди фабрикувались кримінальні справи, які не мали нічого спільного з політичною діяльністю, але однодумці, які разом з Хмаруком вели спільну боротьбу  проти совдепівського режиму розуміли навіщо насправді це робиться і завжди ставились до Андрійовича з повагою та сприймали його як борця за незалежність України , а не як кримінальника.

На десяті роковини смерті Петра Андрійовича, члени організації УНА - УНСО, до створення якої він приклав багато зусиль, а також друзі попокійного приїхали на кладовище "Лісове", де він похований, щоб вшанувати світлу пам'ять борця проти комуністичного режиму.

Вічна пам'ять нашому побратиму, Хмаруку Петру Андрійовичу, який все своє життя присвятив боротьбі за незалежність України!  

Спочивайте з Миром!