Крайова команда УНСО Буковини провела вишкіл для учнів 5-ї гімназії

Крайова команда УНСО Буковини провела вишкіл для учнів 5-ї гімназії

Вівторок, 30 січня 2018, 11:15

29 січня Чернівецький осередок ГО «УНСО» черговий раз провів виставку-вишкіл для учнів 5-ї гімназії. Вишкіл приурочено до Дня пам’яті Героїв Крут.

Ми, як і всі націоналісти, розуміємо нагальну потребу молоді в умінні володіння зброєю. Інструктори унсовці, що вже мають бойовий досвід, передавали свої знання старшокласникам. Звісно, робота з молоддю починається завше з азів, з того що мали вчити на уроках допризовної підготовки: правилам поведінки зі зброєю та вибуховими засобами, основам використання і застосування різноманітного стрілецького озброєння.

 «Опираючись на історичні факти цього скорботного, але водночас героїчного і переможного для України дня, ми розуміємо, як важливо для юнаків мати хоча б елементарні знання військової підготовки, - розповідає друг «Остап». - Тому сьогодні на прикладі безстрашного студентства, яке вступило в бій проти тисячного ворога, ми хотіли донести до учнів: щоб добровольці змогли захистити свою землю, вони мають бути вишколені.».

«Зі старшокласниками ми вивчали основи надання першої медичної допомоги, - розповіла лікар-волонтер Ольга Кобевко. – Ми демонстрували різноманітні медичні засоби різних країн світу, і вчили їх правильному використанню, під час поранень».

«З допомогою макетів, учні вивчають будову, принципи роботи і застосування стрілецької зброї, яку ми привозимо на виставку - додав друг «Німець». - Наш медик Оля навчає діток, якими засобами, та як саме можна зупинити кровотечу чи, як правильно поводитись при пораненнях. В навчанні ми враховуємо особливості  сьогоденної війни. Наш ворог - дуже підступний, і у боротьбі з ним, треба розуміти, що він ігнорує усі правила і традиції війни, водночас поводиться агресивною.

Дійсно, в Україні уже 4-й рік невизнана війна. І московський ворог 4-й рік  спустошує наші землі, щодня забирає кращих синів та доньок нашої України. Саме тому ГО «УНСО» постійно працює з молоддю, передаючи свій власний досвід за для того, щоб юнаки завжди були готові стати на захист своєї землі.

Інфоцентр УНСО