УНСО знову на сторожі інтересів громадськості

УНСО знову на сторожі інтересів громадськості

П'ятниця, 5 червня 2015, 16:15

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРЕС-СЛУЖБИ УНА-УНСО ВІННИЧЧИНИ ЩОДО ПОТОЧНОЇ СИТУАЦІЇ В СЕЛІ СТРОЇНЦІ ТИВРІВСЬКОГО РАЙОНУ

"ГУБЕРНАТОРА – СЮДИ!!! МИ ПРИЙШЛИ!!! ВІД НАС НЕ СХОВАЄШСЯ!!!" – волали добре поставленими голосами жіночки з с.Строїнці Тиврівського району, яких привіз 4 червня 2015 р. під стіни Вінницької ОДА бувший директор СТОВ «Поділля» Андрій Слободянюк.
Очевидно, що так же добре вони волали і на Антимайдані в м.Києві під час Революції Гідності, куди доправлялись за кошт депутата Тиврівської районної ради від Партії Регіонів все того ж Андрія Слободянюка. Мабуть сильно не хотілось в Європу. Воно і не дивно – не Європа годувала їх сім'ї, а Слободянюк. Тепер вони можуть пояснювати свою минулу антинародну і антиєвропейську діяльність тільки цим, адже свій персональний кусень хліба їм дорожчий за все. Тільки цим можливо пояснити і те, що Слободянюк продовжує водити цих жіночок, пробачте, як стадо баранів, і сьогодні, страхаючи їх втратою все того ж куска хліба. Однак не хлібом єдиним. Слободянюк, як діючий депутат районної ради, разом зі своїми 12 колегами по Партії Регіонів, і сьогодні є стовпом здійснення народовладдя в Тиврівському районі. А ми знаємо, що бувших регіоналів, як і КДБістів не буває.
 
А отже можемо стверджувати, що в Строїнцях розгорнувся не просто корпоративний конфлікт і йде боротьба за інтереси трударів – ні, трударів в черговий раз використовують для забезпечення збереження економічної основи діяльності Партії Регіонів у Тиврівському районі Вінницької області напередодні чергових виборів до органів місцевого самоврядування. Цей факт чомусь проігнорували Правий сектор та місцева самооборона, які відверто стали на сторону регіоналів, та намагаються їм допомагати в здійсненні реваншу, а тому УНА-УНСО вимушене було взяти ситуацію під контроль, по-перше, з метою не дати регіоналам і дальші визискувати і дурити народ, а по-друге – не допустити розхитування ситуації у Вінницькій області агресивно налаштованими на дестабілізацію провокаторами, запобігти сепаратистським та антидержавним проявам.
 
Для нас очевидно, що ця, на перший погляд, дивна компанія з регіоналів, Правого сектору та самооборони, на перший план ставить саме дестабілізацію ситуації в краї через підбурювання людей до бунту, в тому числі поширенням неправдивої інформації в тих же Строїнцях про те, що вони залишаться без роботи, та тим, що надіслані військовим комісаріатом 40 повісток місцевим військовозобов'язаним є помстою влади за їх активну громадянську позицію. Можемо нагадати незнаючим, чи не бажаючим знати – у всіх ситуаціях правим є той, хто правий по закону. Все інше – від лукавого, а тому УНА-УНСО не дасть 5-й колоні нищити українську державність. А  про те, що саме це і відбувається у Строїнцях, свідчить оперативна інформація, що з метою продовження дестабілізації ситуації можуть бути вчинені диверсії на електричних підстанціях, що забезпечують електроенергією самі Строїнці та холодильне обладнання СТОВ «Поділля», де зберігається врожай полуниці.  
 
В зв'язку з вищевикладеним, УНА-УНСО Вінниччини спільно з правоохоронними органами докладає всіх можливих зусиль з метою запобігти терористичним проявам в Строїнцях та не допустити, як нищення приватної власності, так і не дати провокаторам можливості роздмухувати антидержавні настрої.

Прес-служба УНА-УНСО Вінниччини
05.06.2015 р.