Києво-Святошинський осередок УНСО на сторожі безпеки та інтересів громади

Києво-Святошинський осередок УНСО на сторожі безпеки та інтересів громади

Середа, 25 травня 2016, 13:45

20 травня в м. Боярка Київської області відбулося освячення храму Святого Миколая Української Православної Церкви Київського патріархату. Святкове богослужіння і освячення престолу очолив Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

Києво-Святошинський осередок УНСО приєднався до заходу та забезпечив його безпеку від всілякого роду провокацій адептів МП.

Богослужіння пройшло в спокійній та благодатній атмосфері, всі парафіяни Української церкви були задоволені тим, що українська православна громада зростає у Боярці.

Але не тільки цим світлим заходом відзначився візит того дня осередку УНСО до Боярки. Не дивлячись на заборону уряду та мораторій Київської обласної ради при в'їзді в м. Боярка, на території пансіонату "Родіна" було зупинено чергову незаконну вирубку лісу в сезон тиші. На цей раз порушники не сподівались, що на допомогу громаді міста прийде така потужна підтримка від УНСО. Збережено не один десяток кубів лісу. За викликом активістів на місце прибула поліція та оперативно-слідча група. Склали протоколи огляду місця події, прийняли заяву про злочин.

У зв'язку з забороною вирубки лісу у Київській області у лісників, зараз нова легенда - що мовляв - це ми нарубали до мораторію. Але в такому разі активісти УНСО будуть тепер влаштовувати засідки вночі, ловити на гарячому та віддавати на народний суд, раз держава відмовляється виконувати свої функції.

Інформаційний центр УНСО