УНСОвці провели уроки патріотизму в Маріуполі

УНСОвці провели уроки патріотизму в Маріуполі

П'ятниця, 20 листопада 2015, 13:30

Вчора, 19 листопада, військовослужбовці-УНСОвці з 131-го ОРБ провели урок патріотизму для курсантів Морського ліцею Маріуполю. 

Курсанти були дуже раді зустрічі і можливості обговорити з воїнами ЗСУ ситуацію в країні. Багато говорили про те, що значать нині такі поняття, як свобода та справедливість, мужність і дружба, як протистояти байдужості та сепаратизму. Такі зустрічі сприяють пробудженню почуттів турботи та любові до Батьківщини, народжується бажання захищати. 

А вже сьогодні бійці УНСО провели урок гідності та свободи в школі №36 м.Маріуполя, де розповідали дітям про події на Майдані, вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні та воїнів, загиблих в АТО.

Радісно було чути щирі вітання дітей словами "СЛАВА УКРАЇНІ" та "СЛАВА НАЦІЇ". В той же час, було так важко пояснити їм, чому люди говорять одне, а роблять інше; а також про те, як можна заради грошей розпочати війну та вбивати. Діти щирі та наївні, вони не розуміють, що таке жага до влади та страх її втратити, але відчувають серцем, що так не можна. Так багато залежить від батьків та вчителів! Так багато залежить від кожного з нас!

Слава Україні!

Інформаційний центр УНСО