Легендарний полковник Устим відвідав тренувальний табір УНСО

Легендарний полковник Устим відвідав тренувальний табір УНСО

Вівторок, 19 травня 2015, 17:15

На днях до навчального центру УНСО, у якому готують майбутніх захисників України, навідалась жива легенда сьогодення, автор популярної книги «Щоденник сотника Устима» - Валерій Бобрович. Бійці підготовчого центру мали змогу поспілкуватися з полковником, задаючи різноманітні запитання. Теми, які піднімалися у розмові, були досить різноманітні... зокрема, невідворотним було питання про те чи можна було уникнути російсько-української війни. Думка полковника Устима залишається незмінною:  "війна РФ проти України була лише питанням часу".

Найгострішою темою зустрічі було те, як на війні пережити втрату побратима. За словами Устима попри найменші втрати, яких зазнав батальйон УНСО під час війни у Грузії, усі смерті було болісно переживати, бо життя кожного з бійців високо цінувалось, як у тому «конфлікті» на Кавказьких горах, так і в сьогоднішній війні на наших землях. Але попри все втрат, на жаль, не уникнути і кожна з них як переживалася, так і переживається болісно, бо життя кожного є безцінним.

Зустріч бійців та живої легенди завершилась спільним фото.

*ДОВІДКА*
Валерій Бобрович, більш відомий за псевдо Устим є одним із засновників УНСО. Відважний командир з високим рівнем військової кваліфікації. Пройшов В’єтнамську війну, брав участь у Придністровському конфлікті. У 1992-1993 роках був учасником бойових дій на Кавказі, де обіймав посаду командира окремого батальйону «Арго». За що згодом був нагороджений орденом «Вахтанга Горгаласі» ІІІ ступеня. Зараз є членом Вищої Ради громадської організації УНСО, консультує інструкторів навчального центру ім.Є.Коновальця з питань фахової військової підготовки добровольців куреню УНСО.

Христина Романівна, спеціально для сайту УНСО