Мобілізація УНСО: служби тилу

Мобілізація УНСО: служби тилу

Вівторок, 14 квітня 2015, 10:45

В підрозділах НАТО на кожного бійця приходиться 3, а то й 5 працівників служб забезпечення. В українській армії поки що ситуація, на жаль, дзеркальна.

Останні півроку курінь УНСО виконував бойові задачі практично без тилового забезпечення. Ми були самі собі комірниками, кухарями, ремонтниками, будівельниками, лікарями. Було дуже важко, але ми справились. Зараз є можливість побудувати в підрозділі повноцінні служби забезпечення. Для цього нам потрібні ви.

УНСО потрібні чесні, порядні, відповідальні патріоти. Люди, яким можна довірити одну з найважливіших задач на війні - прикриття нашого тилу. Люди, що з дня у день зможуть чітко й методично виконувати на перший погляд не героїчну, непрестижну - але таку необхідну нашим хлопцями роботу, як ремонт бойової техніки, організація харчування та лазні, облік та контроль майна на складах, ведення документації, тощо.

Ми закликаємо тих, хто може взяти на себе сектор відповідальності і налагодити його безперебійну роботу. Хто з якихось причин не готовий йти у бій зі зброєю в руках, але може і хоче воювати гайковим ключем, журналом обліку, комп'ютерною мишкою, медичною аптечкою, кухонною дощечкою. Для кого одноманітна кропітка робота не є приводом вживати алкоголь чи працювати "для годиться".

Головні вимоги: 100% сухий закон на службі, згода та дотримання організаційних принципів УНСО, пунктуальність та чесність, відданість справі та бажання навести порядок.

Всі тиловики будуть в короткий строк офіційно оформлені в штат батальйону ЗСУ за мобілізацією або контрактом, деталі оформлення за телефонами Мобілізаційного ценру УНСО: (063)893-85-67 або (066)173-05-14.