На Тернопільщині освячено відновлений хрест Степана Бандери

На Тернопільщині освячено відновлений хрест Степана Бандери

Середа, 1 липня 2015, 10:00

фото Ігоря КрочакаУ Тернополі відбулись урочисті заходи до 25-річчя УНА та 74-річчя проголошення Акту відновленя Української Держави, організовані Тернопільською крайовою командою УНСО спільно з Конгресом Українських Націоналістів.

На урочистостях біля пам'ятника Ярославові Стецьку був освячений хрест з могили Степана Бандери, який силами громади міста Збараж був реставрований після брутального осквернення в місті Мюнхен. Після освячення цей хрест відправили в село Угринів, в музей поблизу місця народження Степана Бандери. 

Також відбулись поминальні панахиди на могилах стрільців, які відали життя в боях за Українську державу цього року Андрія Дрьоміна (Світляка) та Андрія Юркевича (Грізлі).

Нагадаємо, що напередодні, 28-29 червня також відбувся вишкіл для молоді за участі бійців АТО з Тернопільщини, які нині перебувають у відпустці вдома.

Більше про урочисті та пам'ятні заходи, присвячені 25-річчю з дня заснування УНА, що відбулись в різних регіонах України цими днями читайте в наших Новинах. 

Слава Україні! Героям Слава!

Інформаційний центр УНСО