УНСО та фонд “Волонтер 2015” влаштували свято для вихованців Потіївського інтернату

УНСО та фонд “Волонтер 2015” влаштували свято для вихованців Потіївського інтернату

Середа, 11 листопада 2015, 11:00

В понеділок, 9 листопада, вихованці Потіївського інтернату відвідали Малин. Спочатку планувався просто перегляд фільму в кінотеатрі, але потім долучились небайдужі до долі маленьких громадян малинчани, які допомогли організувати незабутнє свято для цих дітей. 

 Велика подяка Павлу Павленку за організацію перегляду захоплюючого мультфільму в кінотеатрі “ОАSIS”, Катерині Михайленко з “Гламур-тур” - вона організувала малечі попкорн, і Олександру Кошовому (ПАБ “Три Таракана”) за лимонад для дітей.

Поки молодші були зайняті переглядом, старшокласників приймала “Студія краси Ольги Гончаренко”: Анастасія Мороз зробила стрижки хлопцям, Оля робила зачіски, а Дарина Власенко влаштовувала міні-фотосет.

Опісля гості завітали до танцювальної школи “FDE” на майстер-клас від Ростислава Ісмаілова від котрого всі були просто в захваті. Після такого активного відпочинку дітей пригостили смачним обідом в ресторані “Асторія”.

ГО УНСО та БФ “Волонтер 2015” висловлюють подяку кожному, хто підтримав ініціативу і долучився до організації цього дня для вихованців Потіївської школи-інтернату.

Інформаційний центр УНСО