Нагороду Патріарха Зайченку Руслану вручили сину

Нагороду Патріарха Зайченку Руслану вручили сину

Понеділок, 13 серпня 2018, 18:00

Сучасним батькам важко визначитись із тим, чим зайняти власну дитину під час літнього відпочинку. Хтось обирає престижні табори готельного типу у горах чи на морі, але, як правило, там не навчають життєвим навичкам чи духовним цінностям. Саме з заповнити цю пустоту, УНСО та інші українські патріотичні організації проводять табори для розвитку маленького українця. Саме тут постійно, діти чують про любов до України та про подвиги великих українських лицарів. Один з таких таборів на Київщині відвідали старшини УНСО. Тим більше, що в цьому таборі проходить вишкіл Аскольд Зайченко - син героя черкащини Руслана Петровича Зайченка. Руслан Зайченко — один із лідерів УНА-УНСО, учасник війни у Придністров'ї, один із керівників акції «Україна без Кучми» на Черкащині, політв'язень у справі 9 березня 2001 року. На превеликий жаль, 11 липня 2011 року черкащанина Руслана Зайченка, лідера УНА-УНСО і очільників боротьби за Волю України, не стало...

Майор УНСО Олег Ольжич передав сину славетного героя медаль «За жертовність та любов до України», якою Святійший Філарет Патріарх Київський і всієї Руси-України відзначив УНСОвців на 23-тю річницю похорону патріарха Української Православної Церкви Київського патріархату Володимира. З початку 90-х, УНСОвці ризикуючи власним життям і свободою, боролись за утвердження Помісної Української Православної Церкви та гідно відстоюють цілісність, свободу та незалежність України.

Руслан Зайченко і Микола Карпюк – це постійні керівники УНСО. Всім членам організації потрібно завжди пам’ятати про їхню роботу і їхню жертовність. Треба пам’ятати і допомагати їхнім сім’ям, адже їхні сини, як сини Анатолія Лупиноса, які в складі Куреня УНСО воюють на Сході, у свій час підхоплять прапор боротьби.  Микола Карпюк вже четвертий рік в російському полоні. Втім, Аскольд Зайченко рано чи пізно замінить на цьому тернистому шляху свого батька. Відчувається його любов до зброї, із задоволенням вивчає тактику, грає у страйкбол, разом з дітьми навчатьєся ходити на байдарках по Дніпру. Навчається стрільбі з лука та пневматичної гвинтівки, опанувує тактичну медицину та управління квадрокоптером.

Слава сину славетного батька!

«Слава нації — смерть ворогам!»