УНСО НА ЗАХИСТІ РОДИННИХ ЦІННОСТЕЙ

УНСО НА ЗАХИСТІ РОДИННИХ ЦІННОСТЕЙ

Середа, 8 липня 2015, 17:00

Сьогодні, 8 липня, в Україні відзначається День Родини.

УНА-УНСО завжди стояла на захисті повноцінної традиційної родини і завжди сприяла розвитку цієї надважливої для державотворення і національного становлення суспільної ланки. Протягом усього свого існування УНА-УНСО піклувалася про зв`язок поколінь, дбала про патріотичне виховання молоді,  на власному досвіді демонструючи необхідність побудови здорової, сильної та об`єднаної Української Нації.

Ми не виголошуємо гучних слів та рідко запрошуємо журналістів на подібні заходи. Ми просто щодня дбаємо про дітей та молодь України, про зв'язок поколінь, про відновлення історичного та культурного надбання наших предків заради духовного багатства покоління прийдешнього на ділі. І якщо нам вдається запалити бодай одну дитячу посмішку, нагодувати родину, відремонтувати пару зруйнованих дахів після артобстрілів або зігріти кілька старечих долонь - ми на вірному шляху і справа наша не даремна!  

Не збираючись зупинятись на досягнутому, нагадаємо ЛИШЕ ПРО КІЛЬКА з останніх подій та заходів, присвячених дітям та молоді України та їх родинам: 

21 травня 2015 року Буковинською крайовою командою УНСО було проведено заняття у Політехнічному коледжі. Студентів ознайомили із спорядженням бійців розвідки та прикриття; основами першої медичної допомоги в надзвичайних ситуаціях; вогневою підготовкою, а найголовнішою темою було поводження цивільного населення в зоні бойових дій: 

В цей же день, у Маріуполі, бійці добровольчого батальйону УНСО долучились до велелюдного родинного свята вишиванки.

28 травня Рівненська крайова команда  Української Націоналістичної Самооборони разом з дирекцією школи №13 в м.Рівне провела спортивно-патріотичне свято для школярів. Під час невимушеної цікавої програми діти активно знайомились з учасниками бойових дій на сході, вивчали будову АКСМ. Свято пройшло в дружній атмосфері. Всі учасники були безмежно задоволені спілкуванням.  

Ще 1 червня, в День захисту дітей, УНСО Вінничини допомогло в охороні громадського порядку під час проведення міського дитячого свята, де діти малювали, брали участь у різноманітних конкурсах, співали, танцювали.  

13-го червня Вінницька крайова команда УНСО взяла участь у футбольному турнірі «За майбутнє України» з метою донести до суспільства думку, що лише патріотична, добре фізично підготовлена, вмотивована молодь є основою побудови поколіннями українців омріяної Української України.   

У червні, на запрошення місцевої громади  до селища Жовтневе Білопільського району завітали бійці добровольчого куреня УНСО 131 окремого розвідувального батальйону ЗСУ, серед них був  і командир Сумської крайової команди УНСО Миколою Сурженком, який нині теж служить в лавах куреню УНСО. Спілкувались з дітьми та їх батьками, фотографувались на память, отримали у подарунок від громади селища автомобіль для потреб батальйону. Проте головним подарунком УНСОвцям стали дитячі малюнки і прапор України зі зворушливими побажаннями від малюків. Цей прапор вирушив на фронт разом із бійцями   

У Рівному до 25-ти річчя створення УНА 30 червня відбувся благодійний концерт для молоді, організований активістами Рівненської крайової команди Української Націоналістичної Самооборони для молоді міста.

На свято Трійці Білоцерківське УНСО організувало благодійне родинне свято "Творча мобілізація" де майстри дивували місцевих мешканців своїм мистецтвом: гончарство, живопис вищивка, береста, вітражне мистецтво. А 25 липня у Білій Церкві відбудеться благодійний молодіжний рок-фестиваль за участі відомих співаків та гуртів під назвою "R'Evolution". 

3-го липня цього року Львівська крайова команда УНСО вирушила в один з дитячих садочків допомогти з ремонтом та впорядкуванням.  

Надзвичайно яскравий та важливий захід, присвячений зв’язку поколінь та вшануванню пам'яті наших героїчних попередників, пройшов на Київщині, в селі Гнатівка, Києво-Святошинського району, в 25-ту річницю створення УНА, коли було відкрито меморіал бійцям Окремого Запорізького загону, який став основою регулярної армії УНР. Ідейним натхненником та організатором цієї знаменної події стали активісти Київського обласного осередку УНСО, а долучились до них також побратими з Києва, Вінничини, Кіровограду та Бердичева. Крім того, в цей день, активісти УНСО долучились і до закладення фундаменту церкви та освячення криниці разом з представниками та місцевими жителями Гнатівки на їх запрошення. Невимушене щире спілкування бійців добровольчого куреню УНСО, активістів з різних куточків України принесли багато задоволення маленьким та старшим жителям Київщини, які з задоволенням фотографувались з нашими хлопцями та дівчатами під стягами УНСО.  

А днями, бійці Сокальського УНСО та побратими з громадського фонду «Самооборона Майдану 10 сотня» запросили молодих Українців до національно-патріотичного табору «Козацький дух» у селі Роятин. 

Маємо і постійно діючі програми, серед яких і табори, що відкриті не лише для активістів організацій та їх родин, але й для всіх бажаючих. Так, наприклад, нещодавно створений обласний осередок на Волині  запрошує упродовж всього літа  до дитячого табору «Волинська Січ», відпочити в якому може і Ваша дитина. Керівником табору протягом багатьох років є Голова Крайової команди Української Націоналістичної Самооборони Волинщини Сергій Дружинович

То ж в ті часи, коли майже кожна Українська родина відчула на собі всі складнощі та страхіття нової української національно-визвольної війни, УНА-УНСО не забуває один з головних принципів життя: «Не дбатимеш про молодь – не матимеш майбутнього». Саме виховання наших дітей, формування нації молодих, завзятих відважних патріотів – є основоположним напрямком діяльності УНА-УНСО. 

Долучайтесь до наших лав!

Долучайтесь до участі у наших заходах разом з членами ваших родин! УНСО пропонує безліч цікавих та важливих справ для кожного маленького чи старшого українця й україночки!

З Днем Родини Вас, дорогі українці! 

Будуймо щасливу Україну разом! 

Відслідковуйте анонси запланованих заходів та знайомтесь з новинами на сайті, щоб вчасно приєднатись до події, яка може змінити Ваше життя!

 Інформаційний центр УНСО