Незаконні збройні формування за добу 80 разів обстріляли позиції сил АТО

Незаконні збройні формування за добу 80 разів обстріляли позиції сил АТО

Четвер, 14 квітня 2016, 10:15
За минулу добу бойовиками було здійснено 80 обстрілів позицій захисників України. Відкривали вогонь з мінометів різного калібру, озброєння БМП, стрілецької зброї та ствольної артилерії калібром 152 мм. Найбільш активним ворог був на Авдіївському напрямку, повідомляє прес-центр АТО в своєму щоденному звіті.
 
Всього за добу було зафіксовано 28 обстрілів з мінометів калібру 82 мм та 120 мм. Обстрілів зазнали позиції поблизу Трьохізбенки, Майорська, Зайцевого та Пісків. Найбільше ударів зазнали захисники України поблизу Аdдіївки.
 
А по опорних пунктах сил АТО поблизу Опитного ворог відкривав вогонь з забороненої мінськими угодами 152 мм ствольної артилерії. Також в цьому напрямку вогонь вівся з 120 мм та 82 мм мінометів, озброєння БМП та стрілецької зброї. Обстрілів зі зброї різного калібру зазнали і позиції наших військових поблизу шахти Бутівки, Мар’їнки, Золотого, Луганського, Верхньоторецького та Світлодарська. Загалом за добу силам АТО довелося 12 разів відкривати вогонь у відповідь на провокації.
 
Інформаційний центр УНСО