Олег Ольжич: "Я закликаю підтримати кандидатуру Романа Короля на виборах"

Олег Ольжич: "Я закликаю підтримати кандидатуру Романа Короля на виборах"

П'ятниця, 24 червня 2016, 12:15

Цими днями сотник УНСО Олег Ольжич відвідав Станіславщину, де балотується в народні депутати України у 85-му окрузі на Калущині його фронтовий друг Роман Король.

Олег долучився до організації роботи виборчого штабу, до складу якого входять переважно їх бойові побратими, які відвоювали в складі Добровольчого куреню УНСО на сході, поспілкувався з виборцями.

«Я, як і вся наша організація, з радістю та великою відповідальністю долучився до передвиборчої кампанії Романа. Тому не прошу, а закликаю, усіх, хто вважає себе патріотами, яким є КОРОЛЬ з свідомого віку; націоналістом, яким є "Терен" з 90-х; просто порядною людиною, якою є РОМАН з дитинства, віддати СВІЙ голос за цю непересічну особистість. Саме тому я приїхав сьогодні ДО СВОГО побратима, щоб підтримати його. І закликаю кожного свідомого виборця Франківщини зробити відповідальний вибір 17 липня, прийшовши на виборчі дільниці ПО СВОЄ право жити в вільній єдиній Україні!» - говорить Олег.

Олег переконаний в тому, що Роман відчуває свою відповідальність, оскільки поруч з ним ще в Грузії воювали Микола Береза та Андрій Миронюк «Сет», які вижили в ті буремні 90-ті, але героїчно загинули на війні нинішній. На Майдані Терен поруч з Героєм Небесної Сотні Михайлом Жизнєвським та Сашком Білим, відстоювали разом право українців на волевиявлення та свою гідність. На Донбасі воював з Андрієм Назаренком, молодим маріупольчанином, який загинув, прикриваючи кулеметним вогнем розвід групу, яка потрапила в засідку.

«Ми переконані, що саме Роман має перемогти на Франківщині, колисці націоналістичного руху. Саме він здатен принести до парламенту втрачену віру в справжніх патріотів, якими були і залишаються для нас Сашко Білий, Руслан Зайченко, Анатолій Лупиніс, Петро Хмарук та результативно працювати на єдність держави. Пам'ять про них та про всіх загиблих героїв українcько-російської війни, яка для членів УНСО та Романа Терена, зокрема, почалась ще в далекому 93-му році, є тим рушійним фактором та незламною клятвою виконувати гідно свій обов’язок перед Україною, як на реальному полі бою, так і в політичній війні олігархів та корупціонерів, яка нині триває в країні.

УКРАЇНА ПОНАД УСЕ – гасло з яким Роман йде на вибори, і ми підтримуємо це!» - резюмує Олег Ольжич.

Інформаційний центр УНСО