Під Ірпенем депутат зніс знак Героям Небесної Сотні заради автомийки

Під Ірпенем депутат зніс знак Героям Небесної Сотні заради автомийки

Четвер, 26 березня 2020, 14:00

Депутат зніс хреста і знак Героям Небесної Сотні заради комерційного будівництва

У Гостомелі сталася резонансна подія. Знесли пам’ятний знак учасникам подій на Майдані 2014 року. Подія сталася на вулиці Центральній, біля Автопарку, – повідомляє «Гостомель вечірній».

За одну годину був знесений встановлений громадою шість років тому хрест, а земельна ділянка на якій біля десяти дерев, була огороджена парканом. Як з’ясувалося, ініціатором таких дій став депутат Ірпінської міської ради Віталій Нелюбін. Цей депутат належить до так званої більшості в ІМР, яка контролюється екс-мером Володимиром Карплюком.
Як зазначив на місці подій сам В. Нелюбін, він зібрався побудувати на цьому місті автомобільну швидкомийку. Це при тому, що поряд залізниця, дитячий майданчик і річка.
Жодних дозвільних документів він не має, але планує їх отримати найближчим часом. Типова ситуація для людей, які є наближеними до ірпінського екс-мера.
Громада вже заявила свій протест і заявила про те, що буде відстоювати дерева та боротиметься проти того щоби була збудована швидкомийка, яка додасть нові затори в дорожній рух на жвавому перехресті і погіршить навколишню екологію.

УНСО висловлює підтримку громаді с. Гостоміль, та зробить все аби не допустити паплюження пам'яті Героїв Небесної Сотні. Свавіллю місцевих феодалів має бути покладено край.