Полігонні навчання для старшокласників разом з УНСО

Полігонні навчання для старшокласників разом з УНСО

Середа, 24 квітня 2019, 23:15

Щороку на військовому полігоні проводяться навчання і стрільби для старшокласників та студентів Чернівецької області. В цьому році Чернівецьким обласним військовим комісаріатом для проведення інструктажу з військової підготовки було запрошено інструкторів крайової команди УНСО.

З 22 квітня, протягом кількох днів крайова команда УНСО Буковини навчала хлопців і дівчат правилам володіння стрілецькою зброєю. З допомогою макетів було показано принцип ведення вогню з міномета. Також надали практичний інструктаж з тактичної медицини, основи само- та взаємо- допомоги, при різних видах поранень. Провели інструктаж і наочно показали дії, які необхідно виконувати у разі потрапляння під вогонь великокаліберної артилерії.

Усі надані навички, ми базуємо на теоретичних знаннях та бойовому досвіді, отриманому нашими інструкторами в зоні АТО, з усіма особливостями, які часто не описані в підручниках з тактики бою чи першої медичної допомоги, адже цінний досвід, може попередити неготовність під час ведення бою.

З 90-х років осередки УНСО проводять військові вишколи по всій Україні, щоб підготувати молодь, навчити правильно користуватись зброєю та бути психологічно готовим протистояти ворогу. І у час, коли ворог вже 5-й рік топче нашу рідну землю, військово-патріотичне виховання - один з пріоритетних напрямків діяльності нашої Організації, на який залучаються всі сили і засоби. Ми відкриті до співпраці і радо надаємо свої макети стрілецької зброї, вибухових та розміновувальних пристроїв, мінометів та протитанкових установок, а також засобів надання першої медичних допомоги.

Ми розуміємо, що в час, коли гинуть патріоти, усі, хто в тилу, повинні прикласти максимум зусиль, для подальшого протистояння ворогу, ми готові постійно навчати молодь основам військової підготовки та тактичної медицини.

УНСО Буковини