Роман Король: "Потрібно мобілізувати виборців та зробити чесний вибір"

Роман Король: "Потрібно мобілізувати виборців та зробити чесний вибір"

Четвер, 23 червня 2016, 14:30

22 червня, у селах Калушського району Верхня та Голинь відбулись зустрічі з кандидатом у народні депутати України від партії УНА-УНСО у 85-му виборчому окрузі – Романом Королем.

Зустріч відбулася за участі місцевих мешканців та воїнів АТО. Під час зустрічі присутні мали змогу поставити питання до свого кандидата.

Роман розповів про свою передвиборчу компанію та команду, яка іде з ним на вибори і складається виключно з волонтерів, та знайомих йому людей.

 «У моєму штабі працюють люди виключно на волонтерських засадах, тому я не буду давати порожніх обіцянок про будівництво нових доріг, я не буду вам обіцяти земного раю – це все пообіцяють інші кандидати. Я іду під гаслом «Україна понад усе» і, в першу чергу, захищатиму інтереси держави».

Також Роман Король розповів про зближення заходу і сходу та споконвічний бар’єр, який вимурували між нами політики.

«Я за єдину мову, єдину церкву та єдину державу. Перебуваючи на Сході країни, я переконався, що там є хороші та щирі люди, які в десь-якійсь мірі бояться підняти синьо-жовтий стяг, але підпільно також включаються у боротьбу. Вони хочуть миру та спокою, як і ми, та бояться вірити зрадливим політикам, які їх можуть залишити. Ми святкували з ними свята, допомагали вирішувати їм побутові проблеми. Вони побачили, що "укропи" дітей не їдять, а навпаки чомусь дуже люблять сало (сміється). Це люди такі самі, як і ми: хороші роботящі трудяги, які були обмануті».

    Дуже важливим э той факт, що саме Роман Король один з небагатьох кандидатів у Калуші, який дійсно довгий час воював на сході та відстоював право нашої України на незалежність та недоторканість кордонів. І в його команді теж військові, які воювали заради змін, готові втілювати їх в життя, тому їхнє кредо не давати порожніх обіцянок, які зникнуть після виборів.

«Нам потрібно мобілізувати усіх виборців та зробити чесний та правильний вибір, щоб через байдужість усе не закінчилось сумно», - закликає Роман Король.

Інформаційний центр УНСО