Санкції проти Росії. No pollitic. Just business...

Санкції проти Росії. No pollitic. Just business...

Вівторок, 19 січня 2016, 17:00

На початку січня 2016 року стало відомо, що компанія «Роснєфть» планує продати мережу автозаправних комплексів в Україні. 18 січня 2016 року з`являється ініціатива нардепів Народного фронту ввести санкції проти компанії «Роснєфть». Прем`єр-міністр у справу не втручається, хоча, без сумніву, тримає руку на пульсі справи.

Ввести санкції та зробити незносним життя юридичній особі у той час, коли мова йде про продаж її міжнародних активів, коли треба проводити аудит, підтверджувати ліквідність та економічну перспективність, формувати ціну угоди, означає, що існує два варіанти. Перший – максимально заважаючи процесу продажу мережі автозаправних комплексів під брендом «ТНК» швейцарській компанії, примусити росіян на неофіційну виплату, яка зніме санкції, та дозволить угоду.

Але набагато реалістичніший другий варіант – зупинити діяльність автозаправок. Довести дочірню структуру «Роснєфті» до банкрутства та викупити її у подальшому за 5 копійок.

Одному українському олігарху аж кортить розширити мережу своїх АЗК та помститися Росії за втрату своїх кримських активів. Тому незабаром, за тією ж схемою на користь найбільшого приватного українського банку, своєї «доньки» в Україні позбудеться, очевидно, і «Сбєрбанк Росії». Прем` єр-міністр йому у цьому допоможе, і не важливо, особисто чи руками нардепів від Народного фронту.

Патріоти прикрили би мережу ТНК ще у квітні 2014-го. Ворожі Україні прагматики діють інакше…

Костянтин Вінницький