С.Чумак: "УНСО - за збереження і розвиток парку "Хімік" у Вінниці"

С.Чумак: "УНСО - за збереження і розвиток парку "Хімік" у Вінниці"

Середа, 15 червня 2016, 14:30

Днями відбулась робоча зустріч керівника Вінницької крайової команди УНСО та Архієпископа Вінницького і Брацлавського Михаїла. Обговорили ряд питань розбудови УПЦ Київського Патріархату на Вінниччині. В бесідах також торкнулися питань Капеланського служіння, волонтерської роботи, просвітництва.

Одним з питань, якому приділили особливу увагу під час зустрічі, була непроста ситуація навколо побудови Храму УПЦ КП в парку "Хімік".
 
Сергій Чумак з цього приводу повідомив наступне: 
 
- остаточне місце, де буде Храм, обговорюється;
- навколо Храму не буде огорожі, будуть доріжки, лавочки, зелень;
- Єпархія, дослухаючись до побажань громади зменшила територію під Храм до 25 соток, раніше заявлялось 31 сотка. Це дуже важливо. Сам парк має 2,3 га. Виділивши лише 25 соток, під парк залишається 2,05 га - це крайня межа для отримання статусу парку.

"Таким чином, громада і Єпархія, практично доводять свою позицію: ми за збереження і розвиток парку "Хімік". Храм доповнить композицію парку. територія в 25 соток буде відкритою і буде частиною парку. Окрім того: ми плануємо на території парку посадити дерева і насадження, які ми привеземо з визначних місць України. Наприклад з могили Тараса Шевченка, з місць переможних битв, тощо. Це тема окрема і потребуватиме обговорення ширшим колом активістів - каже Сергій Чумак.

По завершенні робочої зустрічі, Архієпископ Вінницький і Брацлавський Михаїл, благословив Вінницьку Крайову команду УНСО на проведення урочистостей до вшанування Святої Трійці. Також Владика Михаїл нагородив Капелана ВОКК УНСО та трьох членів Організації відзнакою "За служіння Богу і Україні". Урочисте вручення відзнак відбудеться 19 червня 2016 року під час Богослужіння біля Хреста у парку "Хімік". Для членів УНСО та активістів збір 19 червня о 10-30 в парку "Хімік" у Вінниці.

Інформаційний центр УНСО