У міноборони повідомили про нестачу зимових речей для бійців в АТО

У міноборони повідомили про нестачу зимових речей для бійців в АТО

Вівторок, 8 листопада 2016, 14:45

Військовослужбовцям бракує зимових шапок, флісових курток-утеплювачів та теплої білизни, повідомляє "5 канал".

У Міністерстві оборони України визнали, що для бійців у зоні проведення антитерористичної операції не вистачає зимових шапок та утепленого одягу. Про це повідомила сьогодні, 8 листопада, начальник Управління комунікацій та преси Міноборони Оксана Гаврилюк.

Про брак зимового одягу кілька тижнів тому скаржилися бійці, що служать неподалік смт Луганське, на Донеччині. У відомстві наголошують, що теплі речі є у 90% бійців та обіцяють, що у решти зимовий одяг з'явиться до кінця листопада.

"Для видачі військовослужбовцям бракує зимових шапок, флісових курток-утеплювачів та теплої білизни, які на жаль, не надійшли до Міноборони у визначений термін від підприємств-виробників. Дозабезпечення військовослужбовців окремими предметами речового майна в районі проведення АТО сплановано після його надходження з підприємств, і ми плануємо це зробити вже в другій половині листопада", – зазначила Гаврилюк.

Ніхто й не сумнівався і дива не чекав. Саме тому у нас зараз офіс на склад схожий через коробки з теплим одягом, які вже готові до відправки хлопцям в бат (чекаємо на транспорт).

Якщо хтось бажає долучитись і допомогти ще з теплими речами, просимо не соромитись! І нагадую, що триває окремо збір грошей на обігрівачі. на 4 обігрівача гроші хлопцям вже передали, дякуємо Маріупольському осередку. Збираємо далі ще на 2 конвектора та принтер.

Інформаційний центр УНСО