Сергія Чумака висунуто кандидатом на посаду Вінницького міського голови

Сергія Чумака висунуто кандидатом на посаду Вінницького міського голови

Понеділок, 28 вересня 2015, 10:45
 Міська конференція УНА-УНСО у Вінниці висунула Сергія Чумака кандидатом на посаду Вінницького міського голови та народні списки до Вінницької міської ради.
 
 Під гаслом: "ЄДИНІ ПРАВІ" 26.09.2015 р. в Вінниці відбулась конференція Вінницької міської організації політичної партії "УНА-УНСО", на якій підведено підсумки підготовки до місцевих виборів та шляхом голосування затверджено "народні списки" УНА-УНСО і висунуто список з 55 кандидатів в депутати Вінницької міської ради від УНА-УНСО. Очолює список керівник обласної УНА-УНСО Сергій Чумак. Також Сергій Чумак став висуванцем УНА-УНСО на посаду міського голови міста Вінниці.
 

 Сергій Чумак у своєму зверненні до присутніх наголосив, що історія УНА-УНСО є історією Організації державницької і патріотичної. Політична складова нашої діяльності є надзвичайно важливою, так як впливати на зміну суспільних відносин бажано в конституційний спосіб, а таку можливість дає участь в виборах, як фактично головний на даний момент засіб люстрації. Потрібно ніколи не забувати, що українці вийшовши на Майдан з вимогою підписання асоціації з Євросоюзом – практично відразу проголосили своє прагнення до зміни правил гри в самій державі та усунення від влади узурпатора Януковича та його банди. І таке загальне бажання здійснилось – тиранія впала. Однак нова влада, при всіх деклараціях щодо реформування і забезпечення верховенства права – не завжди справляється з поставленними завданнями. Основні нарікання громади стосуються базових величин, які забезпечують не повернення до диктатури та забезпечення реалізації нашого європейського вибору – це люстрація, це боротьба з корупцією, це реформи в інтересах простої людини. Це повинні бути системні державні заходи, які ми і народ готові всемірно підтримати. Це не повинні бути маргінальні прояви, адже чиновник після сміттєвого бака повертається до свого крісла і продовжує чинити зло проти держави і народу з ще більшим завзяттям. Таким чином постає питання – а як на це впливати? За час війни ми пережили вже вибори Президента та вибори парламенту. Народ так собі вирішив, що єдиний Порошенко може забезпечити народні прагнення. Народ також вирішив, що саме даний склад парламенту є достойним представляти народні інтереси – що з цього вийшло вже не бачить хіба що сліпий. Однак і він чує. Тому на черзі місцеві вибори, які можуть суттєво вплинути на реформи в державі. І УНА-УНСО мусить приймати в цих виборах участь, бо в противному разі ми нічого не зможемо запропонувати народу. Ми ЄДИНІ ПРАВІ і ми створили справжні народні списки і з ними йдемо на вибори. Це зроблено на противагу багатьом так-званим демократичним і ліберальним партіям – в списки яких потрапило безліч кандидатів з «регіоналівським» нутром – то де обіцяна Майдану люстрація? Це фактично контрреволюція! Ситуація від цього в суспільстві непомірно загострюється і це може привести до Третього Майдану, кривавого і безжального, однак після якого можливе зникнення України, як держави. А тому логічним є участь УНА-УНСО в виборах з ціллю недопущення апокаліптичних сценаріїв і збереження не тільки миру, а й нашої державності. Це є логічним продовженням нашої, УНА-УНСО, більш як 24-ї діяльності державників і патріотів. Ми даємо українському народу альтернативу і маємо впевненість, що він нею скористається. Народні списки УНА-УНСО до Вінницької міської ради складаються з людей, які справою довели свою порядність, патріотизм та ефективність і тому наші представники зможуть достойно представляти інтереси громади в органах місцевого самоврядування.
 
 Володимир Іващенко в своєму виступі доніс присутнім основні програмові засади УНА-УНСО: «Програмові засади наші прості – перемагати». Потрібно розуміти, що політична партія завжди є інструментом приходу до влади. Чому ми йдемо у владу? Та виключно тому, щоб отримати додаткові можливості допомагати людям, що ми успішно робили і без влади, і будемо робити за будь-яких обставин. Однак є суттєва різниця між тим, що хотіти – і що могти. До того ж ми реально бачимо, що в цій країні є маса людей, які роками перефарбовуються під різні політичні проекти, лиш би бути у владі. І це їх споконвічне прагнення корита, а не ідеї, втілюється потім в небачений «дерибан» народного добра. Тому УНА-УНСО і пропонує вінниччанам альтернативу та йде на вибори, так як ми дійсно реально здатні боротися із злом під назвою корупція, та здатні забезпечити вінничанам мир, спокій і безпеку.