УНСО на варті

УНСО на варті

Субота, 13 грудня 2014, 00:00

Триває умовне перемир'я. Умовне, тому що де-не-де з боку сепаратистів продовжують летіти мінометні снаряди. У дальній зеленці праворуч щовечора чутно голос ПК, а попереду, над річкою дає себе знати АГС. Майже щоночі над позиціями УНСО вартові помічають ворожі безпілотники.

Стрільці не знижують пильності ні на мить. Основні вогневі сили батальйону пильнують на своїх постах, роблячи неможливою будь-яку спробу прориву російських підрозділів. І, як би не засмучувало бійців це вимушене стояння на місці, воно дає і свої плюси. Відсутність централізованого наступу дає можливість приділяти більше уваги роботі спеціальних розвідгруп УНСО.

У вільний від вартування та спецзавдань час бійці продовжують удосконалювати свою військову підготовку. Навіть молоді новобранці, що вперше прийшли в батальйон цього літа, під керівництвом унсовських інструкторів стали справжніми солдатами за ці місяці. Це - надійна варта. Єдине питання, що лишається відкритим: скільки ще протримають цих хлопців на місці "стурбовані" політики з Інститутської та Банкової.