Сьогодні у Вінниці розпочинається благодійний ярмарок для допомоги бійцям 131-го ОРБ (УНСО)

Сьогодні у Вінниці розпочинається благодійний ярмарок для допомоги бійцям 131-го ОРБ (УНСО)

Четвер, 3 березня 2016, 10:00
3-го березня 2016 року у Вінниці, за підтримки Благодійного фонду «Чумацький шлях» та Крайової команди Вінниччини Української Націоналістичної Самооборони УНСО розпочнеться благодійний ярмарок у Вінницькому національному технічному університеті, який працюватиме з 9.00 до 15.00 год. 3 та 4 березня у другому корпусі на першому поверсі.
Організатори ярмарку обрали для нього влучну і актуальну назву "Вдячні за наш спокій".
Як часто ми замислюємось над тим, що дійсно повинні бути вдячними нашим захисникам за спокій на нашій землі? Ми спокійно займаємось повсякденними справами, навчаємось, працюємо, відпочиваємо, а в цей час наші воїни сидять у холодних окопах та ризикуючи власним життям обороняють нас від ворога.
 
Бути вдячними зовсім не важко!!! Кожен з нас може віддячити захиснику своїми вчинками! 
 
Завітавши на ярмарок "Вдячності" можна буде придбати ексклюзивні подарунки ручної роботи до 8-го березня від талановитих вінницьких майстринь. Ці чудові сувеніри приємно здивують Ваших коханих дружин, турботливих мам та бабусь, сестричок або донечок. 

А також Ви отримаєте нагоду зробите свій вагомий внесок для захисників України, оскільки 50% від продажу кожного виробу буде спрямовано на потреби бійців 131-го окремого розвідувального батальйону Збройних сил України, в якому служать добровольці з УНСО.

Запрошуємо усіх, хто "Вдячний " за наш спокій.

Інформаційний центр УНСО