У Чечні судять Карпюка та Клиха. Журналістів не пустили у зал суду.

У Чечні судять Карпюка та Клиха. Журналістів не пустили у зал суду.

Четвер, 17 березня 2016, 11:15

У Чечні у зал суду, де відбудеться засідання у справі українців Станіслава Клиха та Миколи Карпюка, не пускають журналістів та правозахисників.

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" розповів журналіст "Радіо Свобода" Антон Наумлюк, передає depo.ua.

"У залі суду на процесі у справі Карпюка-Клиха не вистачило місць ні для журналістів, ні для правозахисників. Питаю у прес-секретаря: "А хто зайняв місця в залі?". "Не знаю, але місць немає", - каже Каїм. "Ви не знаєте, хто до вас в суд прийшов?", - дивуюся. "Ну так, у нас же хто хоче може пройти на процес", - сміється. "Не знаю, що за табір сьогодні прийшов", - говорить пристав", - розповів журналіст.

У підсумку, за його словами, в зал засідання пройшли український консул, мама Клиха і один з братів Карпюка.

"Коли маму Клиха заводили, їй стало погано. Дівчина пристав підтримуючи, завела її в зал. Коли почався процес, журналісти і родичі, які стоять на вулиці перед будівлею суду, почули, як хтось, очевидно Клих, кричить. Дуже тихо, матом і незрозуміло", - розповів Наумлюк. 

Як повідомлялось раніше, журналістці "Громадського" Ірині Ромалійській відмовили в акредитації на суд над українцями Станіславом Клихом та Миколою Карпюком у Чечні. Не отримав акредитацію і Наумлюк, оскільки "Радіо Свобода" фінансується з Америки".