У Шостці відбулась презентація збірки, присвяченої Івану Євдокименку

У Шостці відбулась презентація збірки, присвяченої Івану Євдокименку

Вівторок, 18 жовтня 2016, 11:15

«Звання високе – чоловік і захисник людського роду». Під такою назвою пройшло свято-презентація в Центральній дитячій бібліотеці міста Шостки, присвячене  захисникам України, повідомляє сайт Шосткинської міської ради.

Гостями свята були: учасник АТО П’ятак Андрій Олексійович, мати загиблого у зоні АТО УНСОвця Євдокименка Івана – Валентина Михайлівна та його батько Микола Костянтинович, мати загиблого Василя Кондратенка – Світлана Василівна, директор КЗ «Шосткинська міська ЦБС» - Євтушенко О.І.

Перед присутніми  виступила провідний бібліотекар відділу обслуговування дітей 5-9 класів - Тригубченко Л.О. , розповіла про ситуацію в країні, яка склалася в останні роки.

Лариса Олександрівна назвала молодих людей, мешканців міста, які віддали своє життя захищаючи рідну землю на сході України. Кондратенко Василь, який загинув в серпні 2014 року під  Ясинуватою, Коворотний Сергій, загинув в серпні 2014 року під Новосвітлівкою та Євдокименко Іван – загинув, захищаючи Донецький аеропорт.

Саме Івану   Євдокименку -  воїну розвідувальної роти УНСО у складі 81-ї окремої аеромобільної бригади сухопутних військ ЗС України, який загинув у Донецькому аеропорту 20 січня 2015 року і була присвячена збірка, яку склали працівники міської бібліотеки ім.Л.Толстого.

Ця невеличка збірка вміщує ряд фотографій, вірші та спогади про нього, статті з періодичних видань. Директор ЦБС висловила подяку всім, хто приймав участь у створенні книги, подарувала декілька примірників гостям, які були на святі.

На заході була присутня  класний керівник Івана з 6 по 9 клас – Небилиця Ольга Дмитрівна, яка розповіла про свого  учня, згадала яскраві моменти із його шкільного життя. А учні 7 класу читали вірші Івана, які він сам написав.

Мати та батько Івана Євдокименка з глибоким болем у душі ділилися спогадами  про свого сина.

До слова був запрошений П’ятак А.О., який перебував в зоні АТО .Він привітав майбутніх захисників зі святом, поділився своїми спогадами про службу та солдатську мужність.

В бібліотеці для дітей  оформлена фото-викладка «Герої не вмирають!». В кінці заходу була оголошена хвилина  мовчання за загиблими. Усі присутні висловили щиру подяку гостям та подарували їм квіти.

Інформаційний центр УНСО