У Житомирі підпишуть угоду про створення Руху національно-патріотичних сил міста

У Житомирі підпишуть угоду про створення Руху національно-патріотичних сил міста

П'ятниця, 7 серпня 2015, 09:00

У Житомирі сьогодні об 11.00 біля пам’ятника Тарасу Шевченку буде підписана угода про створення міської організації Руху національно-патріотичних сил Житомира, повідомляє інформаційний портал "Житомир онлайн".

Нагадаємо, що початок процесу об'єднання патріотів Житомирщини було покладено за участі Житомирського осередку УНА-УНСО 31 травня цього року підписанням угоди про створення об’єднання «Рух національно-патріотичних сил Житомирщини» у с.Кодня. 

«На Житомирщині завершився процес створення організаційної структури Руху національно-патріотичних сил, започаткованого 31 травня цього року в с. Кодня. У всіх районах вже функціонують наші організації, а завтра така ж з’явиться і в Житомирі», - повідомив координатор Руху національно-патріотичних сил Житомирської області Олег Лагнюк.

Біля витоків заснування Руху національно-патріотичних сил стоять Патріотична партія України, партія УНА-УНСО, члени Народного руху України, Конгресу українських націоналістів, Партії воїнів Афганістану, обласна громадська організація учасників АТО, громадська рада волонтерських організацій Житомирської області, Житомирське козацьке товариство «Поліська Січ». Окрім цього, до Руху за місяць, що минув, вже приєдналося 14 громадських організацій. Зокрема, Міжнародна організація захисту прав людини, громадська організація «Купол», члени «Автомайдану», громадської організації «Святослав» (батальйон «Полісся») та інші.

Напередодні Дня незалежності України, 23 серпня, у Житомирі відбудуться великі збори Руху національно-патріотичних сил області. На зборах планують прийняти програму для участі в місцевих виборах, визначити, яка із партій-співзановниць представлятиме Рух на виборах 25 жовтня, сформувати перші п’ятірки до обласної та Житомирської міської рад і кандидатів на посади міських голів. Окрім цього, делегати розглянуть створення виборчих штабів та визначать їх керівників на рівні області, районів та міст. Найближчим часом на Житомирщині будуть розповсюджуватися інформаційні бюлетені про ідеологію, діяльність та завдання Руху національно-патріотичних сил області.

Вже зараз Рух активно долучається до вирішення проблем на місцях. Зокрема, це повернення у власність територіальних громад ставків та незаконна вирубка лісу. Рух національно-патріотичних сил підтримує і пропагує національно-патріотичне виховання молоді, волонтерство і розвиток музеїв. Активісти організації збирають та доставляють допомогу бійцям АТО та опікуються родинами загиблих героїв. Окрім цього, Рух вишколює молодих патріотів на тренувальних базах УНА-УНСО, бійці добровольчого батальйону якого входять до складу 131-го розвідувального батальйону Збройних Сил України.

«Нас не задовольняють дії влади, яка не виконала жодної обіцянки. Риторика Майдану і реальна ситуація в Україні кардинально відрізняються. Ми бачимо, як на місцях процвітає корупція і бандитизм. А видобуток бурштину в Олевському районі – це яскравий приклад зростання влади, правоохоронних органів та криміналітету», - наголошує Олег Лагнюк.

Стаття підготовлена за матеріалами інформаційного ресурсу "Житомир-онлайн"