"Україна без Кучми" та УНСО - 15 років потому...

"Україна без Кучми" та УНСО - 15 років потому...

Середа, 9 березня 2016, 15:00

9 березня відмічаємо чергову річницю акції «Україна без Кучми». Саме сьогодні, у день народження великого Кобзаря, 15 років тому, пролилася перша кров українських патріотів, які вийшли на мирну акцію у сучасній Україні, невдоволені ситуацією у країні та діями тодішнього президента Кучми.

Згадуючи ті роки, передусім пам`ятаємо про наших побратимів-УНСОвців, які стали у авангарді колони протестуючих, прийнявши на себе основний удар сил «Беркуту», який готувався до розгону акції із застосуванням максимальної сили та спецзасобів.

Після розгону акції, в незалежній Україні почалися перші політичні репресії. З`явилися перші політичні в`язні. І саме активісти УНСО,  в першу чергу, відчули на собі всю міць кучмівської репресійної машини. Були суди за сфабрикованими справами та незаконні ув`язнення.  Все це тільки додавало сил та зміцнювало ненависть до бандитської влади та їх беркутівської шакальні. Як вже визначились історики, 9 березня 2001 року бій був програний, але саме тоді розпочалася війна із внутрішнім владним бандитизмом за долю України.

УНСО не зупинялась ніколи. Саме ми стали міцною патріотичною опорою Помаранчевій революції. Саме УНСОвці прийняли перший кривавий бій під час Революції Гідності. Потім наступив і все ще триває час боротьби за Україну на Донбасі. Боїв було багато. Будуть ще бої.

Але сьогодні, згадуючи буремні події далекого 2001-го, передусім згадуємо наших побратимів. Вічна пам`ять тим, кого нема з нами. Пам`ятаємо Руслана Зайченка та Олександра Музичка "Сашка Білого". Дай, Боже, сил Миколі Карпюку витримати ув`язнення у російській тюрмі та якнайшвидше повернутися в Україну. І нехай усім учасникам УБК, які й сьогодні в лавах УНСО, та кожному з нових активістів, які долучаються до нас з усієї України та різних куточків світу, продовжуючи з нами священну боротьбу пліч-о-пліч, вистачить сил та наснаги завжди битись до перемоги з будь-яким ворогом!  

Боротьба за Україну в лавах УНСО – виклик для кожного справжнього патріота. Бути побратимом УНСОвцю – честь та слава навіки!

Слава Україні! Слав нації!

Інформаційний центр УНСО