Українські націоналісти вшанували пам'ять жертв Волинської Різні в Польші

Українські націоналісти вшанували пам'ять жертв Волинської Різні в Польші

Четвер, 12 листопада 2015, 17:00

У дні святкування 97-ї річниці незалежності Польщі відбулася подія, яка має нарешті започаткувати правдивий та реальний процес рівноправного діалогу та, головне, остаточного історичного примирення українського, польського та білоруського народів.

Делегація представників національно-патріотичних політичних партій та громадських організацій України і Білорусі у складі: Степана Брацюня, керівника Конгресу українських націоналістів, Ігоря Яремія, представника УНА-УНСО, Анатолія Шолудька, голови Спілки ім. С.Петлюри та Сергія Висоцького, очільника білоруської Партії Свободи, відвідала Польщу з метою вшанування пам'яті жертв Волинської Різні.

За підсумками візиту була підписана спільна Декларація. Крім українських патріотів, документ з польського боку підписав Маріуш Патей (Інститут ім. Р.Рибарського), від Білорусі Декларацію підписав Сергій Висоцький.

Основна мета Декларації – примирення слов`янських народів через діалог та взаємоповагу, мирне співіснування та добропорядне сусідство, повага до національно-визвольних рухів.

Інформаційний центр УНСО