УНА-УНСО — це останній шанс врятувати українську Вінницю

УНА-УНСО — це останній шанс врятувати українську Вінницю

П'ятниця, 23 жовтня 2015, 12:15

Список УНА-УНСО — є номером один у бюлетені на виборах до Вінницької міської ради. Кандидати від партії є в кожному виборчому окрузі. Першим із них у бюлетені вказаний Чумак Сергій Вікторович, який балотується на посаду міського голови. Поряд із ним — прізвище кандидата від Вашого округу. Партія закликає підтримати УНА-УНСО у Вінниці — гаранта безпеки й добробуту кожного українця.

Партії, що йдуть на вибори нібито для того, щоб лише контролювати владу — від лукавого. Справжні політичні сили балотуються, аби здійснювати владу від імені народу і на благо народу, — каже Сергій Чумак.
 
Контролювати владу повинні громадяни та громадянське суспільство. УНА-УНСО — партія з народу: ми відкрили свої списки для простих людей, сформувавши справжні народні списки кандидатів у депутати Вінницької міської ради. За них не буде соромно ні партії, ні він­ничанам, які довірять їм представляти свої інтереси.
 
УНА-УНСО йде на вибори до Вінницької міської ради для гарантування безпеки і сталого розвитку громади через досягнення таких цілей:
 
1. УНА-УНСО докладала й докладатиме всіх зусиль, щоб не допустити терористичних проявів та внутрішньої дестабілізації у Вінниці, забезпечити мир нашим домівкам.
 
2. Ми будемо продовжувати боротьбу з корупцією. Депутати й міський голова від УНА-УНСО забезпечать право на безоплатну медицину, на­вчання і соціальну справедливість при розподілі спільних коштів громади.
 
3. Кожен вінничанин має право на працю та достойний заробіток для забезпечення своєї родини. УНА-­УНСО докладе максимум зусиль для створення нових робочих місць та розвитку малого підприємництва.
 
4. Вінниця стане територією, вільною від олігархічних змов, внаслідок яких вінничани мають платити непомірні ціни на газ, електроенергію, товари й послуги. Депутати й міський голова від УНА-УНСО забезпечать безумовне дотримання антимонопольного законодавства на території міста.
 
5. УНА-УНСО забезпечить вінничанам рівність перед законом. Закон — один для всіх. І всі перед ним рівні.
Закликаємо патріотів Вінниці — всі на вибори! Контрреволюції — стоп!
 
Автор: Володимир ІВАЩЕНКО