УНА-УНСО провела акцію під Верховним судом України на підтримку громади села Агрономічного

УНА-УНСО провела акцію під Верховним судом України на підтримку громади села Агрономічного

Неділя, 20 травня 2018, 18:00

8 травня 2018 р. 150 представників територіальної громади с.Агрономічного, УНА-УНСО, спілок учасників АТО та окремих громадян прийняли участь в акції під Верховним судом України по питаннях рейдерського захоплення громадської землі аграрною мафією.

8 травня 2018 року. Пікет Верховного суду УкраїниАктивна позиція громадськості не дозволила статись беззаконню. Велика палата Верховного суду відклала розгляд справи на 11-30 год. 26.06.2018 р. В громадському заході також прийняв участь голова партії УНА-УНСО Сергій Чумак.

Суть цієї справи зводиться до того, що руками Вінницького аграрного університету, аграрне лобі (мафія) здійснює рейдерське захоплення 500 га землі цієї громади. На жаль, це не типовий для нашого часу соціальний конфлікт. Йдеться не просто про «віджим» дороговартісної території в передмісті Вінниці. Мафія хоче покарати громаду і сільського голову Олега Шулікіна за те, що вони в законний спосіб посміли без її дозволу прийняти рішення про землю на своїй території, та активно захищають власні рішення й права.

Головною дійовою особою в цій справі виступає сумнозвісний Григорій Калетнік, по якому порушено безліч кримінальних справ. Але завдяки тому, що він працює в команді кума Владіміра Путіна Віктора Медведчука, йому сходить з рук будь-яке порушення закону, в тому числі й вчинки, які не можна кваліфікувати інакше як «державна зрада» (до речі – сьогодні він знову у Москві…)Під стінами Верховного суду України. УНА-УНСО підтримує громаду с.Агрономічне

Нині Калетнік «доріс» до статуса «хрещеного батька» вінницької аграрної мафії, яка об'єднує значну частину місцевої регіональної еліти. Дійовими особами захоплення землі  села Агрономічне в області, крім Калетніка, є народні депутати Григорій Заболотний та Олександр Домбровський, голова Вінницької ОДА Валерій Коровій,  його заступник Андрій Гижко, керівництво Держгеокадастру, обласні проросійські сили - опоблок, союз лівих сил, «псевдопенсіонери» та інші.

Аграрна мафія чинить тиск на жителів села Агрономічне, депутатів сільської ради та його голову, керівництво Вінницької районної ради, адвокатів, які захищають інтереси громади,  членів партії УНА-УНСО, учасників АТО та інших захисників закону й прав територіальних громад. Для залякування людей «аграрне лобі» навіть використовує місцеву поліцію.

Головним інструментом захоплення земель села Агрономічне стали Вінницький окружний адміністративний та апеляційний суди. Наприклад, 18 квітня 2018 року суддя ВОАС Руслана Дмитришина, а 27 квітня колегія суддів під головуванням Інни Ворбьйової прийняли неправосудні рішення на користь вінницьких «аграріїв».

Провести межу між державною зрадою, корупцією і рейдерством НЕ МОЖЛИВО. Це яскраво видно на прикладі дій Калетника в умовах війни з Росією. - Голова УНА-УНСО Сергій ЧумакПартія УНА-УНСО заздалегідь попереджала владу, громадськість та правоохорців, що ухвали суду будуть саме такі, але вони проігнорували наші заяви, а  судді, відчуваючи за собою потужну підтримку, з викликом, впевнено і цінично пішли на порушення закону. Щоб хоч якось виправдати рішення вінницьких адміністративних судів мафії край необхідно скасувати чинне рішення Господарського суду Вінницької області (http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/68242344), яким чітко встановлені обставини щодо безпідставності претензій ВНАУ на землі села Агрономічного, що вона і намагається зробити через Верховний суд України.

Прес служба УНА-УНСО