УНА-УНСО провело віче на Майдані, де було створено новий орган громадського контролю

УНА-УНСО провело віче на Майдані, де було створено новий орган громадського контролю

Неділя, 29 листопада 2015, 16:45

ВІЧЕ ВІДБУЛОСЬ! СТВОРЕНО "НАРОДНЕ КОЛО"

УНА-УНСО вимагає від влади відповідей на гострі питання! І ми переходимо до рішучих дій!

Наразі дуже коротко про основне!

Щойно закінчився захід УНА-УНСО на Майдані, який зібрав більше 2 000 активістів та симпатиків УНА-УНСО з усіх регіонів України, а також бійців добровольчого батальйону УНСО, які приїхали прямо з передової з Маріуполя та інструкторів з бойової підготовки з Навчального центру УНСО в Гущинцях.

До нас приєднались однодумці з Народного Руху України, Конгресу Українських Націоналістів, Спілки офіцерів України, Автомайдану, Українського Козацтва, ГО "Народний Порятунок" та багато інших. Говорили про річницю розгону студентів на Майдані, про два роки бездіяльності влади, про корупцію в правоохоронній та судовій системі, про політв'язнів, про безліч наболілих та гострих питань...

Вшанували пам'ять полеглих на Майдані та на фронті. Колоною УНСОвці та прості перехожі пройшли до місця розстрілу Михайла Жизнєвського "Локі" на Грушевського, поклали свічки та квіти до пам'ятника Герою, який був активістом УНСО і віддав життя за Україну 22 січня 2014 року. 

Під час віче УНА-УНСО виступило з ініціативою про створення органу громадського контролю за діями влади - "НАРОДНЕ КОЛО". За давньою козацькою традицією, питання було одразу поставлено на розсуд громади, прийнято одноголосно як активістами УНА-УНСО, так і іншими присутніми громадськими організаціями!

Від сьогодні ми приступаємо до активних дій по формуванню активу НАРОДНОГО КОЛА, розробці і негайному втіленню плану наших першочергових дій. Всі подробиці будуть викладатись на нашому офіційному сайті unso.in.ua. А поки відеосюжети з події та перші фото! Слідкуйте за оновленнями!

Офіційний фотоальбом з заходу можна переглянути в розділі Галереї.

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! Смерть ворогам! 

Інформаційний центр УНСО