Відбувся рейд "Повстанськими стежками"

Відбувся рейд "Повстанськими стежками"

Середа, 18 жовтня 2017, 20:15

З 10-го по 14-е жовтня 2017р. на Івано-Франківщині відбувся рейд "Повстанськими стежками", приурочений до свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня Захисника України, Дня українського козацтва, та присвячений всім воякам ОУН-УПА, які воювали за Україну.

Рейд організований Івано-Франківською крайовою командою УНСО, у ньому взяли участь також Львівська і Київська крайові команди УНСО та учасники з інших регіонів України, загальною кількістю понад тридцять чоловік.

Рейдові групи, на які поділились майбутні захисники України, під керівництвом досвідчених інструкторів УНСО пройшли важкими маршрутами при складних погодних умовах. На місцях привалів інструкторами УНСО були організовані практичні заняття та навчання з різних дисциплін, таких як: орієнтування на місцевості, виживання у складних умовах, маскування, медицина та ін.

Навчально-бойові завдання всіма групами були виконані на відмінно. Приємно відмітити, що з «нашого» боку обійшлось без «втрат».

Хоча жовтневий рейд завершено, однак охочим восени сумувати не доведеться. Наступний рейд відбудеться у другій половині листопада, він буде приурочений річниці «Листопадового Чину».

Чекаємо на сміливих і завзятих!

Телефони для інформації і реєстрації:

+38 093-462-85-94, +38 097-896-18-34.

Інфоцентр УНСО