УНА-УНСО Вінниччини: допомога фронту - запорука перемоги

УНА-УНСО Вінниччини: допомога фронту - запорука перемоги

П'ятниця, 31 липня 2015, 14:00

За даними Міноборони на початок року, загальний внесок Вінницької області у волонтерський рух склав 41,2%, повідомляє прес-служба УНА-УНСО Вінниччини. 

За результатами мобілізації Вінниччина також займає провідні позиції в державі, а отже це чітко свідчить про небайдужість та патріотизм вінничан, їх любов до рідної Вітчизни.

І ніщо цьому не може завадити, ні пихатий скептицизм доморощених «все пропало», ні таки тяжкий економічний стан кожної родини, ні відсутність повномасштабних реформ  -  вінничани не розчаровані у своєму прагненні до кращої долі, проте розуміють, що тільки перемога на фронтах війни зможе вивести нас на шлях свободи і побудови суспільства достатку і справедливості – а тому допомагали, допомагають і будуть допомагати своїй армії, своїм захисникам.

30 липня з Вінниці на Схід України вирушили 10 автомобілів з гуманітарною допомогою для бійців АТО, яку зібрали волонтери, активісти та самооборонівці з різних районів Вінниччини – Чечельницького, Бершадського, Тульчинського, Могилів-Подільського, Немирівського, Козятинського та багатьох інших. Найактивнішу участь у формуванні та доставці чергового гуманітарного вантажу на фронт прийняли Вінницька міська рада, Координаційна рада патріотичних сил Вінниччини, УНА-УНСО Вінниччини, Громадське формування  «Самооборона Майдану у Вінницькій області», окремі меценати і підприємства, серед яких Борис Пасіченко, «Вінницяхліб», металобази, ПП «Конекс» (яке, до речі, тільки цього місяця вже вчетверте надає ліки для поранених бійців).

«Допомога нашим бійцям - це спільна справа - якщо люди підтримують армію -  вона дієздатна, і відчуває, що є за кого боротися», - зазначив в.о. Вінницького міського голови Сергій Моргунов.

Очільники УНА-УНСО Сергій Чумак та ОГФ «Самооборона Майдану у Вінницькій області» Андрій Книжник в свою чергу наголосили на тому, що патріотична Вінниччина і надалі продовжуватиме підтримувати армію і словом і справою, адже тільки в єдності наша сила і запорука Перемоги.

Слава Україні! Героям слава!

Прес-служба УНА-УНСО Вінниччини