УНА-УНСО заявляє категоричне "НІ" проведенню веселкового шабашу 12 червня

УНА-УНСО заявляє категоричне "НІ" проведенню веселкового шабашу 12 червня

Четвер, 9 червня 2016, 16:30

Державна влада та керівництво Києва готують у столиці на 12 червня масову провокацію у вигляді проведення п'ятого міжнародного ЛГБТ-форуму «КиївПрайд-2016» та гей-параду під назвою «Марш рівності». Отже, нинішня влада виступає фактично покровителькою заходу, який своєю метою має, передусім, публічну пропаганду гомосексуалізму та закликає до офіційного визнання одностатевих шлюбів в Україні.

Декларуючи прихильність європейським цінностям, можновладці заявляють про готовність забезпечити проведення заходу та захистити його учасників всіма засобами, якщо свідомі українці, прихильники традиційних відносин, захочуть висловити своє відношення до події в інший спосіб.

У час війни та катастрофічного зубожіння українців, на тлі тотальної корупції та суспільного розпачу, офіційне проведення публічних заходів геїв та лесбійок є нахабним плювком в обличчя українцям та жахливою наругою над світлою пам`яттю патріотів, які гинули на Майдані та продовжують гинути на фронті. Адже в Україні все менше на офіційному рівні та в ЗМІ згадують про загиблих героїв, але все більше розповідають про фейкових "героїв України", спійманих на хабарах і відпущених з-під варти, потурають бездіяльності та свавіллю місцевих чиновників, а до того ще й засмічують мозок українцям інформацією про гей-прайди. 

УНА-УНСО офіційно заявляє про неприпустимість публічної пропаганди гомосексуалізму в Україні та проведення «Маршу рівності» в Києві 12 червня 2016 року, зокрема! Питання, хто з ким і яким чином спить, не має бути предметом публічної уваги, особливо в часи скорботи за загиблими та піклування про тих, хто повернувся з поля бою і намагається звикнути до повсякденного життя, незважаючи на понівечену війною психіку та підірване здоров'я. 

Українці, зрозумійте, мова не про рівність меншин чи рівні права у суспільстві для різних людей, як вас намагаються переконати з екранів телевізорів та реклами в метро! Мова про чергове відволікання від набагато серйозніших проблем у суспільстві, які ніхто з представників чинної влади не збирається вирішувати! 

Ми закликаємо всіх свідомих громадян бойкотувати цей захід! 

Ми закликаємо владу припинити принизливе знущання над українцями!

Ми вимагаємо від керівництва МВС та особисто від міністра Авакова, припинити погрози українцям-патріотам щодо застосування проти них сили, у разі незгоди із проведенням гей-шабашу.

Нас не залякаєш! Ми не злякалися псів Януковича на Майдані та армії Путіна на Донбасі. І нам погрожувати не треба! Погрожують лише ворогам. А якщо українці для очільника МВС вороги, то хай бере своїх "проєвропейських" радників, які ратують за так добре зрозумілі саме їм так звані "цінності", та нехай разом очолюють «веселкову» колону 12 червня. Таким там і місце! 

Українці до єднання!

Слава Україні!

Провід УНА-УНСО